Четвер, 25.04.2024, 00:08 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Головна » 2009 » Квітень » 23

У неділю 7 червня, відбувся черговий 3 тур першості Золочівського району з футболу. Команда "Нова" /с. Червоне/ приймала на власному полі команду ФК "Сокіл" /м.Глиняни/. Гра закінчилася з рахунком 3:3. Першими відзначились "Нова", двічі розписавшись у ворота ФК "Сокіл", які захищав Юзва Руслан 2:0.
    Але в першому таймі Хомік Павло оформив дубель зрівнявши рахунок 2:2. Автором ще одного голу у ворота  господарів у другому таймі  забиває Юркевич Олег.  Невитримавши натиску ФК "Сокіл", "Нова" наприкінці другого тайму запихає третій м'яч і вириває нічию у команди ФК "Сокіл". Наступну гру ФК "Сокіл" проведе на власному полі де зустрічатимуться з тамтешнім "Форвард" /с.Струтин/.

Просмотров: 694 | Дата: 23.04.2009 | Рейтинг: 5.0/1

У Скибінського  Олександра народився хлопчик. Вся команда вітає з народженням сина.
       Центральний півзахисник ФК”Сокіл” /м.Глиняни/  став батьком. У пологовому будинку міста Буська, його дружина Скибінська Ірина, народила сина. Зріст малюка 46 см, вага 3100 г. Олександер  задумався,  яке дати ім’я для первістка, скоріше Олександр.

Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 720 | Дата: 23.04.2009 | Рейтинг: 5.0/1