Четвер, 18.04.2024, 21:28 Вхід Реєстрація
Головна » 2012 » Вересень » 04
      Цього тижня команда Сокіл здобула поразку через забуті карточки гравців (вина капітана). Команда виїхала на виїзд у с.Ремезівці, які знаходяться за 47 - 52 км. Приїхавши о 15:10 годин у Ремезівці виявилось, що футбольні карточки забули в Глинянах. Команда з Ремезівців вирішила хитрішим способом виграти цю гру, що без футбольних карточок нерозпочнуть матч. Команда Сокола ризикнула встигнути привести футбольні картки, але це вийшло нереально за 45 хв заїхати у Глиняни і повернутись, вийшли ми на поле пошикувались суддя свиснув і сказав, що технічна поразка зарахована Соколові. Через 20 хвилин після свистка карточки все ж таки привезли, але це було непотрібно (протест був написаний). Команда Сокіл понесла моральні і матеріальні витрати. /на нашому місті могла бути їхня команда/. Як би таке трапилось у Глинянах, уболівальники недали би зійти своїй команді з поля і футбольна гра відбулася за любих умов адже цей "уболівальн ... Читати далі »
Просмотров: 611 | Дата: 04.09.2012 | Рейтинг: 4.2/5