Вівторок, 23.04.2024, 13:10 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Головна » Архів матеріалів

У неділю 6.07 "Промінь" /с.Гончарівка/ приймала на власному полі команду "Сокіл" /м.Глиняни/. Команда Сокіл забивають першими реалізовує гольовий момент Хомік Павло (35 хв), голи посипалися у ворота обох команд у другому таймі, Юркевич своїм короним пострілом у дальній кут воріт збільшив відрив на 57 хвилині. Але Гончарівка зменшує відрив дальнім пострілом 1:2, через декілька хвилин ударом через себе гравець Гончарівки зрівнює рахунок 2:2. Прикінці матчу Сокіл забиває в третє, Форушівський який перекинув мяч через воротаря поклавши його у девятку, виводить команду в перед 2:3 (81хв). На  88 хвилині у штрафному майданчику збивають нападника Хоміка з Сокола суддя призначає одинацяти метровий, який беззаперечно реалізовує О.Юркевич оформивши дубель у грі.

Просмотров: 477 | Дата: 08.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0

4:1

Цісінський Володимир 31 (п)                                                               Карабін  43

Юркевич 37

Карпель Роман 75, 85.

Просмотров: 455 | Дата: 19.06.2014 | Рейтинг: 4.0/1

У неділю першого червня на власному полі Глинянський Сокіл приймав команду Кристал із Ясенівців. Результат на користь гостів - 1:3 отже команда Сокіл перший тур починає з поразки. Другий тур відбудиться у Скнилові проти команди "Колос" /с.В.Вільшаниця/ матч розпочнеться о 15:00.

Просмотров: 440 | Дата: 04.06.2014 | Рейтинг: 0.0/0

У неділю 11.05.2014 відбулися матчі 1/2 фіналу кубка Золочівського району з футболу де Гончарівка на своєму полі перемогла Глинянський "Сокіл" 4:1 (Забивали голи: Кукуруза А., Данчук Д. - оформив хет-рик, /Гончарівка/, Хомік П., - /м.Глиняни/. ) Результат іншої гри де Лани приймали Вороняки 6:0. Фінал буде цікавий.

Просмотров: 512 | Дата: 12.05.2014 | Рейтинг: 0.0/0

1/2 фіналу Кубка Золочівського району з футболу 11.05.2014р.

ФК "Промінь"(Гончарівка) -  ФК "Сокіл"(Глиняни)

ФК "Говерла"(Вороняки) -   ФК "Княжі лани"(Скварява\Княже)

Результати матчів 1\4 фіналу Кубка Золочівського р-ну з футболу:

ФК "Форвард"(Струтин) - ФК "Промінь"(Гончарівка) 2:4

ФК "Сокіл"(Глиняни) - ФК"Нова"(Червоне) 0:0 (д.ч. 1:0)

ФК "Говерла"(Вороняки) - ФК "Колос"(В.Вільшаниця) 3:2

ФК "Княжі лани"(Скварява\Княже) - Фк "Будівельник"(Словіта) 8:1

Просмотров: 444 | Дата: 06.05.2014 | Рейтинг: 0.0/0

Просмотров: 417 | Дата: 17.04.2014 | Рейтинг: 0.0/0

10 січня 2014 року в 11.00 год у приміщенні Золочівської ДЮСШ відбудуться збори представників команд району. Одним із питань, буде обговорення теми щодо можливого проведення зимового чемпіонату із міні-футболу.
Просмотров: 442 | Дата: 10.01.2014 | Рейтинг: 0.0/0

22 грудня відбулась звітно-виборна конференція федерації футболу Золочівщини.Прийнято нову редакцію Статуту,обрано керівні органи,постійні комітети.
      Новим головою федерації футбол ... Читати далі »
Просмотров: 650 | Дата: 10.01.2014 | Рейтинг: 0.0/0

До відома представників та гравців футбольних команд Першої та Другої ліги, які змагаються у чемпіонаті району під егідою Федерації футболу Золочівщини! Ми, члени дисциплінарного комітету та члени виконкому Федерації футболу Золочівщини, офіційно складаємо свої повноваження з 8 серпня 2013 року на знак протесту на протиправні дії голови Федерації футболу Золочієщини Івана Павловича Боршовського- Вони полягали у тому, що ним незаконно (кулуарно) було прийняте рішення про результат та ймовірне перегравання матчу 6 туру (28 липня) між командами "Рубін" (с. Зозулі) - "Промінь" (с. Гончарівна), який було зірвано з вини гравця Гончарівсадої команди "Промінь".
Просмотров: 893 | Дата: 19.08.2013 | Рейтинг: 0.0/0

12.08.2013 о 11:00 у Франківську відбулась ця подія де Володимир став татом, Ірина мамою