Субота, 20.04.2024, 13:32 Вхід Реєстрація
Головна » 2009 » Листопад » 23 » КРАПКИ НАД «І» РОЗСТАВЛЕНО
КРАПКИ НАД «І» РОЗСТАВЛЕНО
    У минулому номері нашої газети була надрукована турнірна таблиця першості району з футболу сезону-2009 за підписом голови ФСТ «Колос» Петра Мациборка, яка викликала реакцію «бомби, що розірвалась» у певних футбольних колах району. Вже наступного дня, 13 листопада, було скликано комісію СТК для підведення підсумків цьогорічних футбольних змагань в обох лігах та внесення певних змін до турнірної таблиці І ліги (до речі, на таке засідання вперше запросили і представника «НС»).
     Враховуючи, що першість району проводить фізкультурно-спортивне товариство «Колос», але спірні результати розглядаються та затверджуються на засіданні спортивно-технічної комісії, то у її членів, а саме Євгена Завальнюка (голова), Івана Борщовського (голова ФФ Золочівщини) та Станіслава Федини виникли певні запитання до голови районного «Колосу» П. Мациборка, які зводились до того, чому він подав турнірну таблицю до районної газети, ігнорувавши рішення останнього СТК. Ці рішення стосувалися трьох матчів за участю сновицької «Галичини», а саме її ігор з «Форвардом» (Струтин), «Променем» (Гончарівка) та «Золотою Липою» (Ремезівці). За словами членів СТК, суть непорозуміння, яке, як бачимо, переросло вже у конфлікт, у тому, що у складі «Галичини» у цих поєдинках виступало на полі більше чотирьох «лімітованих» футболістів, що заборонено Положенням про проведення першості.
      Заслухавши пояснення Петра Мациборка стосовно вищезгаданих трьох матчів, їх проведення, зафіксованих результатів та складеної на основі цього турнірної таблиці, у Євгена Завальнюка та Станіслава Федини виникло два запитання: чому командам не нараховані очки після рішення СТК та чому голова ФСТ «Колос» інколи одноосібно приймає рішення? Відповідь П. П. Мациборка була дещо несподіваною: «Коли ви будете проводити першість, тоді і керуватимете». З цими словами він залишив зал, де проходило засідання.
Отож, із п'яти членів СТК залишилось троє (ще раніше заяву про вихід з комісії написав Зеновій Пеля). За словами голови, СТК є дієздатною зз наявності більшості її членів. А троє із п'яти - це більшість, і тому комісія продовжила свою роботу та винесла такі рішення:
   - команді «Галичина» (Сновичі) зарахувати технічні поразки - 0:3 із нарахуванням одного очка (бо ігри таки відбулись) у матчах із «Форвардом» та «Променем». Для зацікавлених осіб повідомлю, що у цих поєдинках перемагали сновицькі футболісти, відповідно, 4:2 та 5:1;
   - у матчі «Золота липа» (Ремезівці) - «Галичина» (Сновичі), у зв'язку з порушенням вимог Положення про проведення першості району з футболу зі сторони обох команд, поразку без нарахування очок (гра не відбулась) ^врахувати обом колективам.
   Голосували: «за» - 3, «проти» - 0, «утрималось» - 0.
   Здається, всі крапки над «і» розставлено, адже завсектору фізкультури і спорту РДА Микола Сагатий повідомив, що після підсумкового СТК виходитиме із звертанням до голови райдержадміністрації Василя Фен-чака тро нагородження команд переможців та призерів районної першості в обох лігах.

Віктор КОВАЛЬ

Підсумкова турнірна таблиця першості району з футболу І ліга

Місце

І