Неділя, 23.07.2017, 02:43 Вхід Реєстрація
Головна » 2009 » Листопад » 23 » Чемпіон району 2009 року
Чемпіон району 2009 року

«ПРОМІНЬ» с. Гончарівка  - ЧЕМПІОН ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Минулої неділі було зіграно матчі останнього, XVIII, туру першості району з футболу сезону-2009 у І лізі. Але, враховуючи рішення засідання СТК, яке відбулось 6 жовтня (читайте стор. 5 - прим, автора), стовідсотково сказати хто чемпіон - «Промінь» (Гончарівка) чи «Галичина» (Сновичі) - не берусь, бо сновицька команда подала апеляцію до суду на рішення спортивно-технічної комісії. Скажіть, будь ласка, як рішення може вважатись прийнятим, якщо із 5 голосуючих-2 «за», 2 «проти» і 1 «утримався»
           Тепер про результати матчів звітного туру: ФК «Городилів» - «Промінь» - 1:2 (гончарівські футболісти поступались, але голи Руслана Ка-пітанця і Дениса Данчука, можливо, гарантували цій команді перше «золото» району у її історії); «Говерла» - «Форвард» -3:2; «Кристал» -«Нова» - 1:3; «Сокіл» - «Золота липа» - 3:2; «Галичина» - «Ватра» -1:0. Отож, чемпіон (поки що) «Промінь», а пониження у класі «заслужив» у цьому році струтинський «Форвард», якого у І лізі району у наступному році замінить ФК «Заставне». А вороняцькій «Говерлі», яка на передостанньому місці (найгірший результат за всю історію цього колективу), доведеться провести стикові ігри за право залишитись у вищому дивізіоні із другою командою II ліги.
           II ЛІГА. «Енергія» (Шпиколоси) - «Буг» (Білий Камінь) - 1:1; ФК «Заставне» - «Будівельник» (Словіта) - 9:0 (після 9 пропущеного гола гості зійшли з поля); «Еталон» (Підгайчики) - «Нова-2» (Червоне) - + : - (3: 0); «Колос» (Велика Вільшаниця) - «Кристал» (Підгайчики) - 14:0; ФК «Скнилів» - «Старт» (Митулин) - 9:4; ФК «Перегноїв» - ФК «Женів» -2:2.
                                                                                                                                              Віктор КОВАЛЬ
Переглядів: 468 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 5.0/2 |