Середа, 22.11.2017, 20:29 Вхід Реєстрація
Головна » 2010 » Січень » 9 » Тренувальний процес Міні-футзал
Тренувальний процес Міні-футзал
    Регулярний тренувальний процес  – загальна фізична підготовка гравців до сезону, футзал. Проводити три - чотири рази на тиждень. До тренувань допущені 15 гравців різних вікових категорій з яких до заявки потраплять близько 10 гравців. В тренуваннях приймають участь і гравці дорослого складу.
    В інші дні і на вихідні хлопці мають можливість в спортзалі школи займатись футзалом, волейболом в рамках загальної фізичної підготовки.
    Оголосіть будь-ласка основні плани на майбутній сезон. Які завдання ставляться перед командою в сезоні 2010 року?
    Щось планувати перед початком сезону дуже важко, адже все буде залежати від рівня підготовки нашого і рівня підготовки суперника, від змін, які відбулися в стані суперника.
   Склад ФК "Сокіл", ставить вищі задачі. Однак, все покажуть перші чотири тури розіграшу і до кінця травня ми визначимось остаточно із завданнями на сезон. Крім того, маємо велику надію на плідну співпрацю з Федерацією міні-футболу та ліги професійного футболу "Колос" Золочівського району в особі президента Федерації Мацеборика Петра Петровича в розрізі залучення команди до змагань в районному центрі. Водночас, хотілося б закликати Федерацію футболу Золочівського району обернутися обличчям до районної міні-футбольної федерації з питань матеріальної підтримки, особливо коли це стосується дитячо-юнацького футболу.

Переглядів: 496 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 5.0/1 |

Кубок З О