Вівторок, 20.02.2018, 20:58 Вхід Реєстрація
Головна » 2010 » Січень » 21 » У Львові презентують нові автобуси для Євро 2012
У Львові презентують нові автобуси для Євро 2012

У вівторок, 19 січня, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко прибуде до Львова з робочою поїздкою. В ході візиту глава уряду відвідає Львівський автобусний завод, де зустрінеться з працівниками підприємства.

У той же час на ЛАЗі прем'єр-міністр буде презентувати нову урядову програму "1000 автобусів і тролейбусів для Євро-2012", згідно з якою буде дано старт виготовлення офіційного транспорту до проведення футбольного чемпіонату в Україні.
Юлія Тимошенко також відвідає "Львівводоканал", де виконає свою обіцянку і особисто запустить цілодобове гаряче і холодне водопостачання у Львові, що стало можливим завдяки урядового фінансування.

"Уряд виділив великі кошти для забезпечення Львова цілодобовим водопостачанням: 200 мільйонів гривень. І я особисто приїду до Львова, щоб запустити цілодобове водопостачання і забезпечити львів'ян гарячою і холодною водою"

Переглядів: 338 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 3.0/2 |

домашня