Субота, 23.09.2017, 23:46 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Наше опитування
Яке місце посяде ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ після закінчення районого чемпіонату 2017?
Всего ответов: 7

Календар iгор сезону 2012 року Друге коло Першої ліги

10-тур. 29 липня                  

1. "Нова" /с.Червоне/ - ФК "Рубін" /с.Зозулі/                                  3:3
2. 
"Форвард" /с.Струтин/ -  "Промінь"  /с.Гончарівка/                   0:4 
3.
 "Говерла" /с.Вороняки/ -  ФК "Сокіл" /м.Глиняни/                 1:2
4. 
"Кристал" /с.Ясенівці/ -  ФК "Городилів" /с.Городилів/           1:2
5"Ватра" /с.Золочівка/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/                   1:4 

11-тур. 5 серпня

1. "Кристал"  /с.Ясенівці/ - "Золота Липа" /с.Ремезівці/                    2:2  
2. 
ФК "Сокіл"   /м.Глиняни/  - "Ватра" /с.Золочівка/                       1:0 
3. 
"Промінь"  /с.Гончарівка/ - "Говерла" /с.Вороняки/                       5:1 (з команди Говерла с.Вороняки знято очко за недограний матч)
4.
  ФК "Рубін" / с.Зозулі /  ФК "Городилів" /с.Городилів/                 5:2                                5. "Форвард"  /с.Струтин/  - "Нова" /с.Червоне/                                 8:0

         12-тур. 12 серпня

1. "Золота Липа"  /с.Ремезівці/ - ФК "Рубін" /с.Зозулі/                  2:4 
2. 
"Говерла"  /с.Вороняки/ - "Форвард" /с.Струтин/               перенесено на 16.09
3. 
"Ватра"  /с.Золочівка/ - "Промінь"  /с.Гончарівка/                      1:4

4. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ - "Кристал" /с.Ясенівці/             перенесено на 16.09

5. "Нова"  /с.Червоне/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/                 3:1

             13-тур. 19 серпня

1. ФК "Городилів" /с.Городилів/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/     1:0                                       2. "Форвард" /с.Струтин/ - "Ватра" /с.Золочівка/                             3:2                                      3. "Промінь"  /с.Гончарівка/   - "Кристал" /с.Ясенівці/                2:2                                      4.  ФК "Рубін" /с.Зозулі/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/                   2:1                           5."Говерла" /с.Вороняки/ - "Нова" /с.Червоне/                                 5:0

14-тур. 26 серпня

1. "Нова"  /с.Червоне/ - "Золота Липа" /с.Ремезівці/                         1:2  
2. 
"Кристал"  /с.Ясенівці/ - "Форвард" /с.Струтин/                           3:1
3. 
"Промінь"  /с.Гончарівка/ - "Рубін" /с.Зозулі/                                  5:2
4.
  ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ -  ФК "Городилів" /с.Городилів/        5:1
5. 
"Ватра"  /с.Золочівка/ - "Говерла" /с.Вороняки/                            3:3

15-тур. 2 вересня

1."Ватра" /с.Золочівка/ - "Нова" /с.Червоне/                                   1:2 
2."
Рубін" /с.Зозулі/  -  "Форвард" /с.Струтин/                                  3:2 
3. ФК "
Городилів" /с.Городилів/ - "Промінь"  /с.Гончарівка/       1:2
4."
Золота Липа" /с.Ремезівці/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/            3:0   т.п
5. 
"Говерла"  /с.Вороняки/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                     0:4

16-тур. 9 вересня

1. "Кристал"  /с.Ясенівці/ - "Ватра" /с.Золочівка/                        1:0
2. 
"Форвард"   /с.Струтин/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/      0:4
3. 
"Золота Липа"  /с. Ремезівці/ - "Промінь"  /с.Гончарівка/        4:4     
4. 
"Нова"  /с.Червоне/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/                      1:2 
5. 
"Рубін"  /с.Зозулі/ - "Говерла" /с.Вороняки/                             1:1

12-тур. 16 вересня

1.  ФК "Сокіл" /м.Глиняни/  -  "Кристал"   /с.Ясенівці/            2:0
2. "Говерла"  /с.Вороняки/ -  "Форвард"   /с.Струтин/                 0:7
           

17-тур. 23 вересня

1. "Ватра"  /с.Золочівка/ - "Рубін" /с.Зозулі/                                 4:3   
2. 
"Золота Липа"  /с.Ремезівці/ - "Форвард" /с.Струтин/           1:4
3. 
ФК "Сокіл" /м.Глиняни/  - "Промінь"  /с.Гончарівка/          2:1
4. 
"Кристал"  /с.Ясенівці/ - "Нова" /с.Червоне/                          3:1
5. 
ФК "Городилів"  /с.Городилів/ - "Говерла" /с.Вороняки/     2:1 

18-тур. 30 вересня

1. ФК "Городилів"  /с.Городилів/ - "Ватра" /с.Золочівка/        6:1
2. 
"Говерла"  /с.Вороняки/ - "Золота Липа" /с.Ремезівці/        2:1
3. 
"Нова"  /с.Червоне/ - "Промінь"  /с.Гончарівка/                   0:3 т.п 
4. 
"Рубін"  /с.Зозулі/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                            2:2 
5. 
"Форвард"  /с.Струтин/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/            5:1

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (23.07.2012)
Переглядів: 1175
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [27]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
7-тур
-:-
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
ФК"Колос"
c.Полюхів
о 13:00; 17.09.2017

8-тур
-:-
"Городилів"
c.Городилів
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 15:00; 24.09.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Ремезівці 4 9
2 Городилів 5 7
3 Глиняни 4 7
4 Скварява 5 6
5 В.Полюхів 4 3
6 Червоне - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка