Понеділок, 24.07.2017, 16:48 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Наше опитування
Яке місце посяде ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ після закінчення районого чемпіонату 2017?
Всего ответов: 3

Календар iгор сезону 2013 року Перше коло Першої ліги

1-тур. 23 червня                  

1. ФК "Рубін" /с.Зозулі/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                                        5:1
2. 
"Золота Липа" /с.Ремезівці/  - "Форвард" /с.Струтин/                            2:4 
3.
 "Говерла" /с.Вороняки/ -  ФК "Городилів" /с.Городилів/                     0:0
4. 
 "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/           8:3
5"Промінь"  /с.Гончарівка/ - ФК "Колос" /с.В.Вільшаниця/                    7:4 

2-тур. 30 червня                  

1. ФК "Колос" /с.В.Вільшаниця/  - ФК "Рубін" /с.Зозулі/                           1:5
2. ФК 
"Сокіл" /м.Глиняни/  "Промінь"  /с.Гончарівка/                            0:4
3.
 "Форвард"/с.Струтин/  - "Говерла" /с.Вороняки/                                   5:1
4. 
ФК "Городилів" /с.Городилів/ - "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/   1:6                          5"Кристал" /с.Ясенівці/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/                             1:5

3-тур. 07 липня                  

1."Золота Липа" /с.Ремезівці/ - ФК "Рубін" /с.Зозулі/                                0:5
2. 
"Говерла" /с.Вороняки/  - "Кристал" /с.Ясенівці/                                  1:2 
3.
 "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/ -  "Форвард" /с.Струтин/              7:0
4. 
 "Промінь" /с.Гончарівка/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/                  10:0
5. ФК"Сокіл"  /м..Глиняни/ - ФК "Колос" /с.В.Вільшаниця/                    6:0

4-тур. 14 липня                  

1. ФК "Рубін" /с.Зозулі/ - "Говерла" /с.Вороняки/                                        3:1
2. 
"Кристал" /с.Ясенівці/   - "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/             1:5 
3. "Форвард" /с.Струтин/ - "Промінь"  /с.Гончарівка/                            1:3
4. 
ФК "Городилів" /с.Городилів/- ФК "Сокіл" /м.Глиняни/                  1:3
5ФК "Колос" /с.В.Вільшаниця/ - "Золота Липа /с.Ремезівці/"           3:1

5-тур. 21 липня                  

1."Колос" /с.В.Вільшаниця/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/                   3:0
2. 
"Говерла" /с.Вороняки/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/                         5:0 
3.
 "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/ -  "Рубін" /с.Зозулі/                        3:1
4. 
 "Промінь" /с.Гончарівка/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                               1:1
5. ФК"Сокіл"  /м..Глиняни/ "Форвард" /с.Струтин/                              4:1

6-тур. 28 липня                  

1."Форвард" /с.Струтин/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/                      9:0
2. 
"Говерла" /с.Вороняки/  - ФК"Колос" /с.В.Вільшаниця/                     6:2 
3. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ -  "Княжі Лани/с.Княже-Скварява/    1:11
4. 
 "Рубін" /с.Зозулі/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                     Рішення СТК -:-
5"Кристал"  /с.Ясенівці/ - ФК"Сокіл" /м.Глиняни/                               1:1

7-тур. 4 серпня                  

1.ФК"Городилів" /с.Городилів/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                      0:3
2. "Форвард/с.Струтин/  - ФК"Колос" /с.В.Вільшаниця/                     6:2 
3. "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/ - "Говерла" /с.Вороняки/           7:0
4. 
 "Промінь" /с.Гончарівка/ - "Золота Липа" /с.Ремезівці/                     6:0
5. ФК"Сокіл"  /м..Глиняни/ - ФК"Рубін" /с.Зозулі/                                2:1

8-тур. 11 серпня                  

1."Кристал" /с.Ясенівці/ - "Форвард" /с.Струтин/                                    3:1
2. ФК"Рубін/с.Зозулі/  - ФК"Городилів" /с.Городилів/                          4:1 
3. ФК"Колос" /с.В.Вільшаниця/ - "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/  2:5
4. "Говерла" /с.Вороняки/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                             0:5
5"Золота Липа" /с.Ремезівці/ - ФК"Сокіл"  /м..Глиняни/                      1:1

9-тур. 18 серпня                  

1."Кристал" /с.Ясенівці/ - ФК"Колос" /с.В.Вільшаниця/                        5:2
2. "Форвард/с.Струтин/  - ФК"Рубін" /с.Зозулі/                                    3:3 
3. "Промінь" /с.Гончарівка/ - "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/         1:1
4.  ФК"Городилів" /с.Городилів - "Золота Липа" /с.Ремезівці/           4:4
5. ФК"Сокіл"  /м..Глиняни/ Говерла" /с.Вороняки/                             3:1

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (30.06.2013)
Переглядів: 316
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [27]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
8-тур
-:-
ФК"Карпати"
с.Гологори
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 15:00; 16.07.2017

7-тур
4:0
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
"Золотий Колос"
м.Скварява
о 15:30; 9.07.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 В.Полюхів 7 16
2 Глиняни 6 14
3 Скварява 7 6
4 Перегноїв 7 8
5 Гологори 6 1
6 В.Вільшаниця - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка