Середа, 22.11.2017, 03:30 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа

ПЕРШІСТЬ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ (І - ЛІГА) перше коло 2016 року


1-тур 12.06
1. "Будівельник" /с.Словіта/ - "Темп" /с.Плугів/            5:1
2. "Промінь" /с.Гончарівка/ -"Кристал" /с.Ясенівці/        0:3
3. "Ватра" /с.Золочівка/ - "Нова" /с.Червоне-Митулин/  1:0
4. ФСК "Згода" /с.Куровичі/ - "Фортуна" /с.Струтин/     6:0
5. "Старт" /с.Розворяни/ - ФК "Сокіл" /м. Глиняни/         2:1


2-тур 19.06
1. Куровичі - Гончарівка   (перенесено)
2. Ясенівці - Словіта        2:1
3. Плугів - Розворяни        (перенесено)
4. Глиняни - Золочівка     1:2
5. Струтин - Червоне        4:2
 

3-тур 26.06

Словіта - Куровичі    0:0
Гончарівка - Струтин 2:2
Розворяни - Ясенівці 4:4
Золочівка - Плугів    1:3
Червоне - Глиняни    3:1
 

4-тур 3.07

Куровичі - Розворяни 2:0
Гончарівка - Словіта  2:3
Ясенівці - Золочівка  1:0
Плугів - Червоне      3:1
Струтин - Глиняни    7:2
 

5-тур 10.07

Золочівка - Куровичі       1:1
Розворяни - Гончарівка    2:0
Словіта - Струтин            2:5
Червоне - Ясенівці           0:1
Глиняни - Плугів              1:9
 

6-тур 17.07

Куровичі - Червоне     2:1
Гончарівка - Золочівка   1:0
Словіта - Розворяни     4:2
Ясенівці - Глиняни       4:2
Струтин - Плугів       5:4
 

7-тур 24.07

Глиняни - Куровичі      2:5
Червоне - Гончарівка   5:3
Золочівка - Словіта     3:3
Розворяни - Струтин   1:4
Плугів - Ясенівці       1:1
 

8-тур 31.07

Куровичі - Плугів        1:0
Гончарівка- Глиняни    5:0
Словіта - Червоне       2:1
Розворяни - Золочівка  4:2
Струтин - Ясенівці       2:0


9-тур 7.08
Ясенівці - Куровичі   1:1
Плугів - Гончарівка    3:2
Глиняни - Словіта   1:2
Червоне - Розворяни 2:2
Золочівка - Струтин  0:1

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (22.02.2016)
Переглядів: 317
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [27]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кубок З О
2:2
ФК"Золотий Колос"
c.Скварява
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 13:00; 29.10.2017

Кубок З О
-:-
фк"Сокіл"
м.Глиняни
"Промінь"
с.Гончарівка
о 15:00; 5.11.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Ремезівці 6 15
2 Глиняни 6 10
3 Городилів 7 7
4 Скварява 6 6
5 В.Полюхів 5 6
6 Червоне - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка