Середа, 20.09.2017, 18:19 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Наше опитування
Яке місце посяде ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ після закінчення районого чемпіонату 2017?
Всего ответов: 6

ПЕРШІСТЬ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ (І - ЛІГА) друге коло 2016 року

11-тур 28.08
Куровичі - Ясенівці 6:0
Гончарівка - Плугів   2:7
Словіта - Глиняни    2:0
Розворяни - Червоне  5:0
Струтин - Золочівка   4:2

12-тур 4.09

Плугів - Куровичі        5:1
Глиняни - Гончарівка   0:0
Червоне - Словіта        3:4
Золочівка - Розворяни   1:3
Ясенівці  - Струтин       5:0

13-тур 11.09

 Куровичі  - Глиняни      5:0
Гончарівка - Червоне    3:1
Словіта  - Золочівка     4:0
Струтин - Розворяни    1:3
 Ясенівці  - Плугів       3:2

14-тур 18.09

Червоне  - Куровичі     1:2
 Золочівка  - Гончарівка  3:1
Розворяни - Словіта      3:0
Глиняни - Ясенівці        2:0
Плугів - Струтин        4:1

 

15-тур 2.10

Розворяни - Куровичі  0:0
Словіта - Гончарівка   4:1
Золочівка - Ясенівці  1 :3
 Червоне - Плугів       0:10
Глиняни   - Струтин   1:3

 

16-тур 9.10

Куровичі  - Словіта    2:0
Струтин - Гончарівка  6:5
Ясенівці - Розворяни  1:1
Плугів - Золочівка     6:5
Глиняни - Червоне     2:2

17-тур 16.10
1. Гончарівка -  Куровичі    1:1
2. Словіта - Ясенівці         0:1
3. Розворяни  - Плугів        1:3
4. Золочівка - Глиняни      2:0
5. Червоне - Струтин         0:1

18-тур 12.06
1. "Темп" /с.Плугів/ - "Будівельник" /с.Словіта/            3:1
2. "Кристал" /с.Ясенівці/  - "Промінь" /с.Гончарівка/       3:3
3. "Нова" /с.Червоне-Митулин/ - "Ватра" /с.Золочівка/   1:2
4. "Фортуна" /с.Струтин/ - ФСК "Згода" /с.Куровичі/      4:0
5. ФК "Сокіл" /м. Глиняни/    - "Старт" /с.Розворяни/      4:4

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (12.06.2016)
Переглядів: 201
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [27]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
7-тур
-:-
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
ФК"Колос"
c.Полюхів
о 13:00; 17.09.2017

8-тур
-:-
"Городилів"
c.Городилів
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 15:00; 24.09.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Ремезівці 4 9
2 Городилів 5 7
3 Глиняни 4 7
4 Скварява 5 6
5 В.Полюхів 4 3
6 Червоне - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка