Вівторок, 21.11.2017, 04:30 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа

ПЕРШІСТЬ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ (І - ЛІГА) Перше коло 2015 року

1. тур; 24 травня
1. «Будівельник» с.Словіта — «Містечко» м.Золочів 2:2
2. «Промінь» с.Гончарівка — «Старт» с.Розворяни 2:0
3. «Кристал» с.Ясенівці — ФК «Сокіл» м.Глиняни 3:1
4. «Говерла» с.Вороняки — «Темп» с.Плугів 2:4
5. ФСК «Згода-Княжі лани» с.Куровичі — «Форвард» с.Струтин 3:1

2. тур; 31 травня
1. Золочів — Струтин 2:1
2. Словіта — Гончарівка 2:7
3. Розворяни — Ясенівці 2:2
4. Вороняки - Глиняни 0:3
5. Плугів — Куровичі 7:1

3. тур; 7 червня
1. Гончарівка — Золочів 5:0
2. Ясенівці — Словіта 2:0
3. Вороняки — Розворяни 2:0
4. Куровичі — Глиняни 4:0
5. Струтин — Плугів 3:2

4. тур; 14 червня
1. Золочів — Плугів 1:5
2. Гончарівка — Ясенівці 3:1
3. Словіта — Вороняки 1:1
4. Розворяни — Куровичі 4:2
5. Глиняни — Струтин 2:0

5. тур; 21 червня
1. Ясенівці — Золочів 3:0
2. Вороняки — Гончарівка 1:3
3. Куровичі — Словіта 2:1
4. Струтин — Розворяни 0:1
5. Плугів — Глиняни 4:3

6. тур; 28 червня
1. Золочів — Глиняни 3:1
2. Ясенівці — Вороняки 4:1
3. Гончарівка — Куровичі 1:2
4. Словіта — Струтин 2:0
5. Розворяни — Плугів 1:1

7. тур; 5 липня
1. Вороняки — Золочів 1:6
2. Куровичі — Ясенівці 0:1
3. Струтин — Гончарівка 2:2
4. Плугів — Словіта 4:0
5. Глиняни — Розворяни 0:4

8. тур; 12 липня
1. Золочів — Розворяни 1:4
2. Вороняки — Куровичі 0:3
3. Ясенівці — Струтин 7:1
4. Гончарівка — Плугів 0:1
5. Словіта — Глиняни 4:1

9. тур; 19 липня
1. Куровичі — Золочів          7:0
2. Струтин — Вороняки         4:2
3. Плугів — Ясенівці             4:2
4. Глиняни — Гончарівка     2:2
5. Розворяни — Словіта       0:4

 

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (26.03.2015)
Переглядів: 1207
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [27]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кубок З О
2:2
ФК"Золотий Колос"
c.Скварява
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 13:00; 29.10.2017

Кубок З О
-:-
фк"Сокіл"
м.Глиняни
"Промінь"
с.Гончарівка
о 15:00; 5.11.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Ремезівці 6 15
2 Глиняни 6 10
3 Городилів 7 7
4 Скварява 6 6
5 В.Полюхів 5 6
6 Червоне - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка