Субота, 01.10.2022, 17:22 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Бомбардири 2019
 • 1. Цісінський-0
 • 2. Форошівський -0
 • 3. Галько-0
 • 4. Савчак-0
 • 5. Грибанов-0
 • 6. Типа C.-0
 • 7. Слюсаренко-0
 • 8. Василишин -0
 • СПОРТ МАГАЗИН
  СПОРТИВНІ ТОВАРИ

     

 • ПОШТА КОМАНДИ
 • fc-sokil-glyniany@rambler.ru
 •       Після занепаду футболу у місті Глиняни наступає час його відтворення. 2008 рік - це рік формування нової команди під назвою ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ ця назва, як ви знаєте, ще із заснування Глинянського футболу. 
        Посприяли розвитку Глинянському футболу такі особи як:
  Галько Богдан, Чарковський Олег, Галько Борис, Томків Богдан, міський голова Тим'як Михайло Михайлович, та місцеві хлопці, які прагнуть грати футбол та йти шляхом розвитку Глинянського спорту. Гравці команди: Макар Роман, Шерстюк Руслан, Туз Олег, Типа Сергій, Бурак Володимир, Цісінський Володимир, Войчишин Мар'ян, Сеник Олександр, Скибінський Олександр, Комар Богдан, Грибанов Олександр, Хомік Петро, Хомік Павло, Шульга Андрій, Юркевич Олег, Терешко Євген, Карпель Роман, Юзва Руслан, Цегельник Олександр, Петрик Олег, Герус Михайло 
       У розвиток команди велику увагу заслужив спонсор Глинянської команди - Львівська корпорація ЕНЕРГОРЕСУРС-ІНВЕСТ, яка виділила початкові кошти для того, щоб команда могла придбати буци, форму, м'ячі. Перед початком Кубка району, керівництво команди організувала товариський матч між командами ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ та ФК "Женів", в якому Женів переміг у виїздному матчі у Глинян з рахунком 1:2, а у матчі відповіді на стадіоні у селі Женів команда ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ перемогла з розгромним рахунком 0:4. Розпочався Кубок Золочівського району, де зустрічались команди ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ та Колос /с.В.Вільшаниця/, в якому ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ переміг команду з рахунком 2:0, забивали голи Комар Богдан (1) та Юркевич Олег, який вийшовши один на один нелишивши ніяких шансів воротареві. Після цього матчу ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ мала проходити дальше, але  команда Колос /с.В.Вільшаниця/ написали скаргу, що ми залучили футболіста з іншої команди. Команду ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ зняли з Кубка Золочівського району . У кінцевому результаті кубок району здобула команда ФК "Городилів" /с.Городилів/, які виклавши на всі 100% вирвали перемогу у команди Говерла /с.Вороняки/ з рахунком 2:1.
     8 червня 2008 року розпочався Чемпіонат Золочівського району з футболу, де у першому матчі команда Енергія /с.Шпиколоси/ приймала на стадіоні у селі Ремезівці команду ФК"Сокіл" /м.Глиняни/, у якому Енергія с.Шпиколоси поступились з рахунком 0:3. В цьому матчі відзначився Грибанов Олександр (1-м забитим м'ячем) та Шульга Андрій, який оформив дубель.  
     15 червння приймаємо на власному полі команду Колос /с.В.Вільшаниця/ закінчився матч з рахунком 6:2. В цьому матчі відзначились Типа Сергій, Хомік Павло, Юркевич Олег, Шульга Андрій, Цісінський Володимир, Грибанов Олександр. 
     22 червня команда Старт /с.Митулин/ приймає команду ФК"Сокіл"/м.Глиняни/ і на власному полі перемагає з рахунком 3:2. 
     29 червня у місто Глиняни приїзджає команда Нова 2 /с.Червоне/ і поступається з розгромним рахунком 7:1.
    6 липня виїздна гра у село Сновичі. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1, а у другому таймі вилучають гравця команди ФК"Сокіл" /м.Глиняни/, гра продовжилась у десятьох, було проведено заміну і команда спромоглась забити гол. Рахунок 2:1 суддя матчу показує штрафні удари в одну сторону, кінцевий результ команда Галичина /с.Сновичі/ перемагає з рахунком 4:2 (це називається суддя допоміг). 
     13 липня ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ - ФК"Заставне" /с.Заставне/. Важко здобули перемогу на власному стадіоні, команда ФК"Сокіл" перемогли з рахунком 2:1. 
     20 липня Еталон /с.Підгайчики/ приймали команду ФК"Сокіл"/м.Глиняни/, рахунок матчу на користь гостей 2:3 - важка перемога на чужому полі.   
     27 липня команда ФК"Сокіл" готувалась до бородьби з командою Промінь 2 /с. Гончарівка/. Суддя закінчив матч і зафіксував у протоколі розгромний рахунок 7:0. 
     
  3 серпня гірка поразка від команди Форвард /с.Струтин/, де ФК"Сокіл" на власному полі поступився з рахунком 1:2, так і перше коло закінчилось.
     17 серпня Друге коло районного чемпіонату розпочинається із шокованою поразкою для Глинянських уболівальників. У м.Золочів проти цього ж самого Форвард /с.Струтин/, ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ зазнали нищівної (розгромної) поразки 6:0. 
     24 серпня Виїзд команди ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ у с.Гончарівка, із тамтешньою командою Промінь 2, де здобули несумнівну перемогу з рахунком 0:2. Команда ФК"Сокіл" святкує перемогу. 
     31 серпня На власному полі ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ приймає команду "Еталон" /с.Підгайчики/, вигравши з рахунком 3:1. Продовжує команда боротьбу без втрат очок займаючи друге місце у турнірній таблиці. До завершення чемпіонату залишилось чотири гри, запекла боротьба між командами ФК "Сокіл" /м.Глиняни/, "Форвард" /с.Струтин/, "Енергія" /с.Шпиколоси/, "Колос" /с.В.Вільшаниця/, адже 100% - ве 1 - ше місце забезпечила собі команда "Галичина" /с.Сновичі/, вона була недосяжна по очках, якщо би програла усі заключні матчі. Матч з ФК "Заставне", було перенесено у с.Підгайчики у зв'язку з затопленим стадіоном у селі Заставне. Програвавши перший тайм 1:0, команда нездавалась грала до останьої хвилини і на 80 хвилині основного часу Типа Сергій, захисник забиває головою гол і рятує команду ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ від поразки. 
       28 вересня Матч на якого всі чекали, команда ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ приймає команду "Галичина" /с.Сновичі/ - це та команда, яка ще невідчувала гіркоти поразки і нічиї, але команда ФК"Сокіл" перша, яка за рівної гри розійшлась мировою нічиєю з рахунком 0:0, у лідерів чемпіонату взявши 2 очки, які в подальшому вирішували боротьбу команд, які претендують за вихід у Першу лігу Золочівського районного чемпіонату. 
        5 жовтня ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ завітав на виїзд у /с.Червоне/ із тамтешньою командою Нова 2, їхали лише із однією метою "накопати більше бальонів - тобто м'ячів". Ця команда Нова 2 у чемпіонаті зіграла 18 матчів, жодного вигравшу і нічиєї, всі матчі програні, отже команда ФК"Сокіл" виграла з розгромним рахунком 0:11. З таким ж рахунком команда "Галичина" /с.Сновичі/ познущалась над командою Нова 2 /с.Червоне/. 
       12 жовтня до Глинян приїхала команда "Старт" /с.Митулин/ з надією перемогти, але команді "Сокіл" перемога в край потрібна. Настроявшись на гру команда грала зібрано і безперечно здобула перемогу з рахунком 4:1, таким чином продовжує боротися за 2-ге місце. 
      19 жовтня Виїзд у село В.Вільшаниця, де команда Колос виграючи перший тайм 0:2 думала, що перемога у їх руках. Не тут то було, почавши другий тайм ФК Сокіл /м.Глиняни/ забивають гол, несподіваний для команди Колос рахунок 1:2. До кінця матчу залишалось 15 хвилин, із 16-ти метрів ударивши по рамці воріт рятує команду від поразки Скибінський Олександр. Нічия на виїзді нам на руку, але остання рішаюча гра у м.Глинянах. 
   
     26 жовтня Вирішується доля двох команд "Енергії" /с.Шпиколосів/ та ФК "Сокіл" /м.Глиняни/. Путівка у Першу лігу Золочівського районного чемпіонату, нічия і перемога задовольняла команду Глинян, а що б вийшла команда Шпиколоси у Першу лігу потрібна була тільки перемога бо ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ був фаворитом по більшості забитих і менше пропущених м'ячів. Матч з самого початку був напружений, на перерву команди пішли з рівним рахунком 1:1. Середина другого тайму стала несподіванкою для двох команд, при ігровій сутичці зіткнулись два гравці, фамілії яких може вас розсмішити, але тоді було не до сміху, зіткнувшись з Володимиром Бураком, ФК"Сокіл" нанісши травму закритий перелом руки отримав Сергій Борщ із команди Енергія. Він як подидавши футбольне поле цю руку ніс у формі "S", карета швидкої допомоги була напоготові, забравши у міську лікарню йому наложили гіпс. Провели заміну, продовжився матч, команда ФК"Сокіл" атакувала, щоб остаточно забронювати собі друге місце. Це їм вдалось на 83 хв. матчу, після навісу кутового, захисник ФК "Сокіл" Типа Cергій, відомий по забиванню головою, заштовхує потрібний м'яч у сітку воріт суперника. Це був переможний м'яч, рахунок матчу завершився 2:1 на користь ФК"Сокола" вся команда святкувала перемогу і їхні уболівальники. Команда ФК"Сокіл" вирішив вихід у Першу лігу Золочівського районного чемпіонату.

  Автор Богдан Галько

  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  0-тур
  -:-
  ФК"Сокіл"
  м.Глиняни
  ФК"Сокіл"
  м.Глиняни
  о --:--; --.--.----

  4-тур
  -:-
  ФК"Сокіл"
  м.Глиняни
  ФК"Сокіл"
  м.Глиняни
  о --:--; --.--.----*
  ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
  М Команда І О
  1 Ремезівці 0 0
  2 Гончарівка 0 0
  3 Єлихоичі 0 0
  4 Глиняни 0 0
  5 Ясенівці 0 0
  6 Городилів 0 0
  7 Бібщани 0 0
  - - - -
  - - - -
  - - - -

  Друзі сайту
  ФК "Сокіл" Андріївка