Вівторок, 05.07.2022, 09:18 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа

Перша ліга ФФЗ "Колос" Золочівського районного чемпіонату 2020 року

1-тур 2.08
1."Промінь" /с.Гончарівка/  - "Кристал" /с.Ясенівці/               1:2
2. ФК "Сокіл" /м. Глиняни/ -  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/    3:6
3. "Городилів" /с.Городилів/   - "Мрія" /с.Бібщани/                 10:1
4. "Дружба" /с.Єлиховичі/  - вихідний             

2-тур 9.08
1."Дружба" /с.Єлиховичі/  - "Промінь" /с.Гончарівка/             1:5
2. "Кристал" /с.Ясенівці/ - "Городилів" /с.Городилів/              5:2
3. "Мрія" /с.Бібщани/ -  ФК "Сокіл" /м. Глиняни/                    2:3
4. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - вихідний     

3-тур 16.08
1. ФК "Сокіл" /м. Глиняни/ - "Кристал" /с.Ясенівці/               3:1
2. "Городилів" /с.Городилів/  -   "Дружба" /с.Єлиховичі/      1:3
3. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - "Мрія" /с.Бібщани/                 6:1
4. "Промінь" /с.Гончарівка/  - вихідний     

4-тур 23.08
1. "Дружба" /с.Єлиховичі/   - ФК "Сокіл" /м. Глиняни/            2:1
2. "Промінь" /с.Гончарівка/   - "Городилів" /с.Городилів/  -    9:1
3.  "Кристал" /с.Ясенівці/   - "Золота Липа" /с.Ремезівці/      3:5
4.   "Мрія" /с.Бібщани/- вихідний     

5-тур 30.08
1. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - "Дружба" /с.Єлиховичі/          3:1
2. ФК "Сокіл" /м. Глиняни/  - "Промінь" /с.Гончарівка/            1:6
3. "Мрія" /с.Бібщани/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                            4:4
4.  "Городилів" /с.Городилів/- вихідний     

6тур 6.09
1."Городилів" /с.Городилів/  -  ФК "Сокіл" /м. Глиняни/           1:2
2.  "Дружба" /с.Єлиховичі/  - "Мрія" /с.Бібщани/                      3:1
3.  "Промінь" /с.Гончарівка/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/    3:4
4."Кристал" /с.Ясенівці/    - вихідний     

7-тур 13.09
1."Кристал" /с.Ясенівці/ - "Дружба" /с.Єлиховичі/                  2:6
2. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ -  "Городилів" /с.Городилів/     7:1
3."Мрія" /с.Бібщани/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                       3:4
4.  ФК "Сокіл" /м. Глиняни/  - вихідний             

8-тур 20.09
1."Кристал" /с.Ясенівці/  - "Промінь" /с.Гончарівка/               2:6
2. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - ФК "Сокіл" /м. Глиняни/     4:1
3."Мрія" /с.Бібщани/  -  "Городилів" /с.Городилів/                 4:5
4. "Дружба" /с.Єлиховичі/  - вихідний   

9-тур 27.09
1."Промінь" /с.Гончарівка/  - "Дружба" /с.Єлиховичі/             -:-
2."Городилів" /с.Городилів/  -  "Кристал" /с.Ясенівці/             -:-
3. ФК "Сокіл" /м. Глиняни/ - "Мрія" /с.Бібщани/                       -:-
4. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - вихідний     

10-тур 4.10
1.  "Кристал" /с.Ясенівці/  - ФК "Сокіл" /м. Глиняни/              -:-
2. "Дружба" /с.Єлиховичі/ - "Городилів" /с.Городилів/           -:-
3. "Мрія" /с.Бібщани/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/               -:-
4. "Промінь" /с.Гончарівка/  - вихідний     

11-тур 11.10
1. ФК "Сокіл" /м. Глиняни/ - "Дружба" /с.Єлиховичі/                 -:-
2.  "Городилів" /с.Городилів / - "Промінь" /с.Гончарівка/         -:-
3.  "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - "Кристал" /с.Ясенівці/           -:-
4.  "Мрія" /с.Бібщани/- вихідний     

12-тур 18.10
1. "Дружба" /с.Єлиховичі/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/        -:-
2."Промінь" /с.Гончарівка/  - ФК "Сокіл" /м. Глиняни/              -:-
3. "Кристал" /с.Ясенівці/ - "Мрія" /с.Бібщани/  ​​                          -:-
4.  "Городилів" /с.Городилів/- вихідний     

13тур 25.10
1.ФК "Сокіл" /м. Глиняни/ - "Городилів" /с.Городилів/             -:-
2. "Дружба" /с.Єлиховичі/  - "Мрія" /с.Бібщани/                        -:-
3.  "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - "Промінь" /с.Гончарівка/       -:-
4."Кристал" /с.Ясенівці/    - вихідний     

14-тур 1.11
1."Дружба" /с.Єлиховичі/  -"Кристал" /с.Ясенівці/                    -:- 
2. "Городилів" /с.Городилів/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/    -:-
3."Промінь" /с.Гончарівка/  - "Мрія" /с.Бібщани/                      -:-
4.  ФК "Сокіл" /м. Глиняни/  - вихідний             

 

 

 

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (11.08.2020)
Переглядів: 229
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [12]
Календар iгор [24]
Найближчий суперник [36]
Статистика [29]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
0-тур
-:-
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о --:--; --.--.----

4-тур
-:-
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о --:--; --.--.----*
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Ремезівці 0 0
2 Гончарівка 0 0
3 Єлихоичі 0 0
4 Глиняни 0 0
5 Ясенівці 0 0
6 Городилів 0 0
7 Бібщани 0 0
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка