Вівторок, 20.02.2018, 21:18 Вхід Реєстрація

• ПОШТА КОМАНДИ
  • fc-sokil-glyniany@rambler.ru
  •
           2010 рік ФК«СОКІЛ» /м.Глиняни/ після І кола займав передостаннє місце у турнірній таблиці, здобувши лише одну перемогу на виїзді над відвертим аут­сайдером - «Галичиною 2» із с. Сновичі - 3:2, набравши 16 очок (+ 1 =4-4, 10-18).  Зате у II колі Глинянські фут­болісти взагалі не знали гіркоти по­разок (+5 = 4-0, 4І-19). Стільки, скільки забив ФК «Сокіл» у другій по­ловині першості, не спромігся жо­ден інший клуб. Це і дозволило ко­манді із Глинян у кінцевому резуль­таті у фіналіста Кубка Золочівського району покласти «брон­зові» медалі Чемпіонату Золочів­щини. Такого вражаючого спорту вже давно не пам'ятаю. Набравши рівну кількість очок з Ясенівцівським «Кристалом», ФК «Сокіл» опинив­ся у трійці  призерів завдяки кращо­му показнику в  особистих іграх: ні­чия вдома - 2:2, і в гостях - 3:3. Все вирішила кількість голів, заби­тих на чужому полі.
           Найбільше голів було забито у трьох матчах: ФК «Сокіл» (м.Глиняни) - ФК «Городилів» (с.Городилів), «Нова» (с.Червоне) - «Золота липа» (с.Ремезівці)
    та
    «Нова» (с.Червоне) - «Кристал» (с.Ясенівці), які  закінчились перемогою однієї з ко­манд з рахунком - 5:4. Натомість, також у трьох іграх: ФК «Скнилів» (с.Скнилів) - «Галичина 2» (с.Сновичі), ФК «Сокіл» (м.Глиняни) - «Ватра» (с.Золочівка) та ФК «Городи­лів» (с.Городилів) - «Ватра» (с.Золочівка), нападники ворота суперника так і не «розпечатали» ворота - 0:0. У 26 поєдинках перевага одно­го клубу над іншим була у три та бі­льше голи (найпопулярніший рахунок - 4:0)

Автор Богдан Галько