Неділя, 23.07.2017, 02:36 Вхід Реєстрація
Головна » Файли » VIDEO

Форвард Глинянського Сокола Олег Юркевич приймає участь у реаліті-шоу "Команда Мрії"
[ ] 22.03.2011, 12:23

Стань гравцем "Команди мрії"

Хотіли б принаймні раз зіграти зі Збірною України з футболу? А обіграти? Це цілком можливо у новому спортивному реаліті-шоу "Інтера" і "Савік Шустер Студії" - "Команда мрії".

Найкраща 66-ка: як це було! (2 березня 2011)
      Чи люблять українці футбол? Це питання риторичне, оскільки відповідь на нього очевидна: українці не лише люблять дивитися цю гру мільйонів по телевізору, а й самі непогано вправляється з м'ячем. Тож і недивно, що після оголошення про кастинг проекту охочих стати членами нової української збірної було чимало: на заклик Савіка Шустера відгукнулися 6209 українців! В Харкові, Донецьку, Львові та Києві відбулися попередні відбори гравців. Кому з тисяч футболістів-аматорів пощастить, і вони продовжать участь у проекті?

33 богатирі: тренування, травми, свята (15 березня 2011)
      Після трьох відбіркових матчів судді проекту нарешті змогли визначити, хто з 66-ти учасників вартий того, щоб потрапити до складу 33-х щасливчиків, які житимуть на тренувальній базу українських футболістів та готуватимуться до матчу зі збірною. Чи легко таке "щастя" дасться єдиній дівчині на проекті? Хто з учасників отримає тяжку травму і не зможе продовжити участь? Хто з футболістів-аматорів під час відбіркових матчів став татом?

Команда мрії: тиждень четвертий (22 березня 2011)
        За правилами проекту, гравці самі мають визначити, хто серед них - "найслабша ланка". Хто покине проект після голосування товаришів по команді? Кому пощастить побувати на матчі Динамо - Ворскла? Хто поїде на ринок за продуктами для команди? Що співатиме в тренувальному таборі Олексій Мочанов?

Категорія: VIDEO | Додав: FEODAL
Переглядів: 643 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/4 |
Ім`я *:
Код *:
VIDEO [6]
тут можна переглядати відео своєї команди

ФК"Карпати"
с.Гологори