Четвер, 29.06.2017, 17:56 Вхід Реєстрація
Головна » 2009 » Квітень » 6 » "Промінь" /с.Гончарівка/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ 3:0
"Промінь" /с.Гончарівка/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ 3:0
        Фінал Кубка Золочівського району з футболу сезону 2009 року відбувся 24 травня в неділю на стадіоні СК"Сокіл" (місто Золочів).
       Зрозуміло, що поєдинок між грандами ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ та "Промінь"  /с.Гончарівка/  був напрочуд цікавим та захоплюючим.
       Рівно о 15.00 год. команди за бурхливої підтримки своїх уболівальників, вийшли на футбольне поле.
       Гра почалася. Одразу було видно, що настрій команд переможний, відсиджуватися в обороні ніхто не збирається.
       Створивши кілька ігрових моментів біля воріт ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ футболісти  "Промінь" /с.Гончарівка/ повірили у свої сили. Незабаром, на 27-й хвилині матчу, - і перший забитий м’яч. "Промінь" /с.Гончарівка/ мали ще не одну нагоду подвоїти результат, але після І тайму рахунок був 2:0.
       У роздягальнях команд стає спекотно. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ мають відігратися. Ось і II тайм. Проведено заміни в обох складах команд. Та хід гри не змінився. Хоча рахунок подвоївся на користь "Промінь" /с.Гончарівка/.
        Отож перемогу здобули футболісти "Промінь" /с.Гончарівка/.

Цитує Галько Богдан (Капітан команди ФК "Сокіл" /м.Глиняни/)
                                              Для нас і так це досягнення дойти до фіналу новоствореним
                                      молодим  складом.  Ми у Першій лізі, плануємо показати
                                      свій характер.  Хлопці корінні Глинянці, прагнуть і хочуть грати