Субота, 27.04.2024, 04:49 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Головна » 2011 » Листопад » 07
      У неділю на кубку Тимкова, який був запланований 6.11 з чотирьох команд було тільки три, адже четверта команда "Будівельник-Ветирани" с.Словіта не приїхала. І щойно мав розпочатися матч подзвонили до капітана Словіти, що 3 гравці команди Будівельник с.Словіта попали в аварію у с.Мазові, що за 4 кілометри від Глинян.  На дванацяту годину розпочався матч гра тривала по тридцять хвилин тайм і кінцевий результат 2:0 на користь Сокола відзначились Юркевич Олег, Хомік Павло. Команда Словіти після гри відмовилась продовжувати розіграш кубока бо їдуть у лікарню. (Ми їх розуміємо). У другиму матчі де зустрілися Ветирани Глинян та Сокіл Глиняни після першого тайму рахунок 0:2 (Юркевич Олег оформлює дубель) Сокіл попереду.
      У другому таймі ветирани спромоглися забити 2 голи у ворота Сокола, які захищав молодий воротар Фідик Володимир рахунок 2:2, але не забаром Герус Михайло забиває третій гол. Можна ска ... Читати далі »
Просмотров: 550 | Дата: 07.11.2011 | Рейтинг: 4.0/2