Понеділок, 29.04.2024, 06:46 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Головна » 2012 » Серпень » 28 » ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/ 5:1
ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/ 5:1
11:41

Перший тайм ініціативу проявили господарі уже на 10 гвилині відкривши рахунок дальнім пострілом Хоміка Павла 1:0, на 34 хвилині подвоює рахунок Карпель Ігор перекинувши головою мяч через воротара "Городилова". Через декілька хвилин Городилів три рази поспіль подають кутовий і третій навіс з кута є результативний, головою замикає гравець Городилова рахунок 2:1. Закінчився перший тайм.

Другий тайм гості пішли вперед пресингували команду сокіл притиснувши до штрафного майданчика господарів. Захисник сокола відібравши мяч в розріз переводить на Хоміка Павла який реалізовує момент 3:1. Четвертий мяч з власних воріт виймає воротар с.Городилова дубель оформляє Карпель Ігор. Пройшла заміна у Сокола замість Комара на поле вийшов Кловак, а також травмованого карпеля замінив Форошівський Сергій, Когут Олег замінив Сенчишина Андрія, Хоміка Петра замінив Герус Михайло. До кінця лишалось 13 хвилин. Городилів ішов в атаку але защота була непробивною, скористався моментом    центральний гравець Юркевич Олег обвівши двох гравців і пробив по воротах суперників воротар незумів зафіксувати мяч і на випередження поспішив Форушівський Сергій і встановлює остаточний рахунок 5:1.

Переглядів: 517 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 5.0/1 |