Субота, 24.02.2018, 21:38 Вхід Реєстрація
Головна » 2012 » Жовтень » 25 » Футбольний сезон 2012 завершено
Футбольний сезон 2012 завершено

Від щирого серця вітаю Вас з 2 місцем в чемпіонаті Золочівського району по футболу. Бажаю Вам наснаги,бажання грати в футбол в наш скрутний час і міцного здоров"я.
Завдяки Вашій грі і бажанні перемагати люди в Глинянах, також Вас підтримують, про це свідчить кількість людей на стадіоні яка з кожним матчем росте.
  Два роки поспіль Ви зайняли 3 - місце, цього 2 - місце я щиро вірю що в 2013 році Ви станете чемпіонами району!!!

Ігор Шульга

Срібло районого чемпіонату дісталося команді Глинянському соколові, Соколята довели всім, що мають міцний і бойовий характер, що не слід недооцінювати цю команду. Тому вони й отримали в нагороду за свої старання почесне друге місце. Нагородження команди відбудеться у грудні, (дата не визначина,) у народному домі що у м.Глинянах. Цього року федирація і керівництво футбольних команд прийняли рішення, команд призерів нагороджувати у місті чи селі призерів, приймати участь у нагороджені буде ФФ Золочівськогго району. Керівництво команди хоще привітати комаду Сокіл м.Глиняни  і тих хто приймав участь у підтримці команди (спонсорів). Бажаю нових перемог та звершень.

Адміністрація сайту

Переглядів: 240 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 5.0/1 |