Субота, 22.07.2017, 04:41 Вхід Реєстрація
Головна » 2012 » Лютий » 24 » Комерційний турнір з міні-футболу
Комерційний турнір з міні-футболу

Традиційний зимовий турнір з футзалу, проводить Золочівська районна федерація футболу. Фінансування змагань здійсниться із внесків кожної команди. Ці кошти будуть спрямовані на придбання призів, оплату суддівства, оренди спортивного залу і обслуговуючого персоналу.
     На минулих вихідних стартувала відкрита першість з футзалу. На змагання заявилося вісім команд.

Дуже приємно, що у нашому районі люблять футбол, що є люди, які не жаліють власних коштів на такі змагання — адже кожна команда, крім того, що приїде на ігори за власний рахунок, повинна внести на організацію і проведення цього турніру 150 гривень. Пятсот гривень буде використано на оренду спортивного залу, певну суму на придбання призів та обслуговування змагань технічним персоналом, і також на суддівство усіх ігор команди. Я сподіваюсь, що турнір принесе задоволення усім учасникам цієї популярної гри, адже згідно заявок у ньому візьмуть участь 260 футболістів. Хочу подякувати гравцям команди Аматори за проявлену ініціативу прославити і виступити від нашого міста Глиняни.
      Заявки на комерційний турнір з міні-футболу подали 22 команди (+ по 150 грн з команди), це 5-ть груп А,Б,В,Г,Д, (дві групи по 5-ть команд А,Д - мятчі проводяться в суботу і три групи по 4 команди Б,В,Г - мятчі проводяться в неділю), ігри відбудуться 25-26 лютого у приміщені спортивного залу ПТУ, початку турніру 10:00 годині, тривалість матчу 12хв., півфіналу та фіналу 15 хв., перерив між матчем 1 хв. У заявці допускається 12 гравців, (два легіонери), в полі 4 гравця + воротар.

Субота 25 лютого (грають такі групи та команди)
  1. "Дружба" (с.Куровичі)
  2. "Глиняни" (м.Глиняни)
  3. "Енергія" (с.Шпиколоси)