Четвер, 24.08.2017, 12:33 Вхід Реєстрація
Головна » 2016 » Лютий » 22 » ОГОЛОШЕННЯ

Реконструкція стадіону

Шановні мешканці міста, всім Вам відомо що в 2015 р. спільними зусиллями міської ради, підприємців міста, організацій та ФК «Сокіл» Глиняни , було проведено роботи по реконструкції футбольного поля на міському стадіоні (переорали, засіяли імпортну газонну траву).

На превеликий жаль наші люди не привикли цінувати працю земляків і роблять з футбольного поля пішохідні доріжки.

Дуже просимо вас не ходити по футбольному полі, не виганяти на поле корови, гуси і іншу худобу.

Попереджаємо Вас що справу порушників буде розглядати міська адміністративна комісія і особа буде притягнута до адміністративної відповідальності.

Ще раз просимо Вас не робити з футбольного поля дорогу!!!!!!!!

З повагою міський голова, депутати, представники футбольного клубу.

Матеріал копійовано з сайту http://gmr-lviv.at.ua/news/ogoloshennja/2016-02-09-114

Переглядів: 127 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 0.0/0 |