П`ятниця, 26.04.2024, 07:18 Вхід Реєстрація
Головна » 2010 » Березень » 31 » ПЕРША ГРА у 2010 році
ПЕРША ГРА у 2010 році

ФК "Сокіл" /м.Глиняни/                                  ФК "Глиняни" /м.Глиняни/

На стадіоні Сокіл м. Глиняни відбувся футбольний матч між двома місцевими командами, ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ і новостворена команда ФК "Глиняни" /м.Глиняни/. Перший тайм команди грали блідо, рахунок тримався нульовим до кінця тайму, друга половина гри була більш цікавішою уболівальники побачили 4-и голи.

Забивали голи

Типа Сергій  65 хв.                                Карпель Ігор  50, 79 хв.

Цегельник Олександр 69 хв.

МАТЧ РЕВАНШ 04.04.2010р.

Стадіон Сокіл /м.Глиняни/ 13:00 год.

ФК "Глиняни" /м. Глиняни/                                     ФК "Сокіл" /м. Глиняни/

Забивали голи

Тим'як С . 65 хв.                             Юркевич О. - 5, 17, 30 хв.

Сенчишин О. - 36 хв.

Герус М. - 42 хв.

Комар Б. - 72 хв.

Стадіон у м. Глинянах потребує ремонту, прошу гравців двох команд і тому для кого не байдужий футбол у місті Глиняни здати по двадцять (20) гривень на відновлення стадіону. Кошти можна приносити на вул. Шевченка 41 кв. 2.  Відродимо спорт у НАШОМУ МІСТІ.

Переглядів: 633 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 5.0/2 |