Вівторок, 30.04.2024, 12:05 Вхід Реєстрація
Головна » 2011 » Вересень » 30 » Результат жеребкування кубка "Золота Осынь 2011"
Результат жеребкування кубка "Золота Осынь 2011"

До Положення про проведення матчів чемпіонату, першості Золочівського р-н з футболу сезону 2011р. «затвержено» Виконкомом Ф.Ф.З Голова Ф.Ф.З. І.Борщовський 27 вересня 2011р.

ПРОВЕДЕННЯ КУБКУ «ЗОЛОТА ОСІНЬ 2011»

1. Установчим документом проведення кубка «Золота осінь» являється положення про проведення матчів чемпіонату, першості Золочівського р-н з футболу сезону 2011р.

2. До розіграшу Кубка «Золота Осінь» допускаються всі бажаючі команди які приймали участь у розіграші чемпіонату та першості району з футболу.

3. За ту чи іншу команду яка виявила бажання брати участь у розіграші фінального етапу кубка «Золота Осінь» мають право брати участь футболісти які грали за свої команди у чемпіонаті та першості району з футболу.

4. Вихід до наступного етапу змагань проходить із двох ігор у дома та в гостях

5. Методом сліпого жеребу команди склабають сітку змагань із подальшим вибуванням із гри.

6. Команди розіграшу кубка нищі в ранзі (турнірній таблиці) виїзжають до вищих  за рангом команд, а її в свою чергу оплачують роботу арбітра 80 грн до фактично розпочатого матчу і навпаки.

7. У разі нічийного результату у двох матчах, до дальшого етапу проходить коман­да, яка на чужому полі забила більше м’ячів, а у разі однакової кількості м’ячів.

у двох матчах арбітр матчу призначає 11 метрові удари для визначення переможця пари.

8. Початок матчів у жовтні місяці відбуваються о 15 год., а у листопаді о 14 годині.

9. Фінал кубка «Золотої Осені» проходить на нетральному полі. На матч фіналу кубка «Золотої Осені» призначається три арбітри і оплату їм проводять команди фіналісти порівну.

10. За медичне обслуговування у фіналі кубка «Золотої Осені» несуть лікарі та представники команд фіналістів кожний за свою команду.

11.3а громадський порядок до підчас та по закінчені матчу несуть команди.

Додаток складено

комісією по проведені змагань.

Переглядів: 1006 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 5.0/1 |