Понеділок, 29.04.2024, 13:33 Вхід Реєстрація
Головна » 2012 » Липень » 11 » ТАРАС БАТЕНКО депутат Львівської обласної ради
ТАРАС БАТЕНКО депутат Львівської обласної ради

БІОГРАФІЯ
    Народився 20 червня 1974 року у місті Львові. Історик, політолог. Родина Батенка - одна з багатьох, що опинилися жертвами операції "Вісла" (батько родом з Холмщини, мати зі Зборівщини).
       У 1996 році закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка.
       У 1999 році захистив кандидатську дисертацію на тему опозиції.
   Кандидат політичних наук. Автор книг про відродження Галичини та національної Церкви, політв'язнів Михайла та Богдана Горинів, Івана Ге ля, визвольні змагання ХІХ-ХХ ст., а також політичного портрета Володимира Путіна, в якому він виступив з гострою критикою авторитарного режиму в Росії.
       У 2012 р. за рекомендацією Левка Лук'яненка Батенко відновив членство в УРН.
       У 2003-2005 рр. - один з керівників виборчого штабу Віктора Ющенка у Львівській області.
       У 2005-2008 рр. - заступник голови Львівської облдержадміністрації з політико-правових питань.
       За час перебування на посаді заступника голови Львівської облдержадміністрації:
—  розробив програму збереження дерев'яних церков;
— реалізовував програму створення дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, які функціонують і досі;
— проводив україно-польські переговори та був відповідальним за відкриття пам'ятника-меморіалу у селі Павлокома (Польща), де в 1944 році було винищено понад 300 українців;
— в с. Млини (Польща) споруджено пантеон над могилою о. Михайла Вербицького, одного з авторів державного гімну України.
Павлокома      та      Млини      нині      є      місцями національного паломництва українців на території
Республіки Польща.
     У 2009 - 2010 рр. - голова фракції   блоку "Наша Україна" у Львівській обласній раді.
    З 2009 року - директор "Магістральних нафтопроводів "Дружба" ПАТ "Укртранснафта". За його керівництва нафтопроводом почала транспортуватися каспійська нафта як альтернатива російській, чим зміцнено основи енергетичної незалежності України та країн Європи.
    У 2010 році близько 40 % мешканців округу довірили Тарасу Батенку представляти Золочівщину у Львівській обласної раді.
  У 2011 році створив Благодійний фонд Тараса Батенка, який допомагає малозабезпеченим, важкохворим, інвалідам та людям з обмеженими фізичними можливостями.
    Спонсор команди Сокіл м.Глиняни та допомагає у розвитку спорту Золочівського району.
    Одружений, виховує доньку та сина.

Переглядів: 1019 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 3.0/2 |