Вівторок, 20.02.2018, 21:10 Вхід Реєстрація
Головна » 2010 » Червень » 7 » ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ - "Говерла" /с.Вороняки/
ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ - "Говерла" /с.Вороняки/
       У неділю 6.06.2010 р. в село Женів було перенесено футбольний матч у зв'язку затопленням стадіону. Дякуючи ФК "Женів" що вони дозволили нам відіграти цей матч, адже приїхали дві команди грати футбол на одну й ту ж годину до села Женів, Женівська команда поїхала грати на виїзд у село Кривичі, де здобула перемогу над ФК Кривичі с. Кривичі 1:3. Матч ФК Сокіл м.Глиняни - Говерла с.Вороняки закінчився з рахунком 1:2 на користь Вороняк. ПРО СУДДЮ: Золочів назначає своїх суддів судити такі матчі, а на цей раз Вороняки і Колос домовилися, що буде матч судити суддя з Вороняк, приїхавши судити він немав навіть: протоколу, свистка і каральних карток. Називається Золочівська федерація Колосу керує. Цей суддя суддив на футбольному полі і був замість тренера, підказував як потрібно грати гравцям Вороняк. Пан Борщовський сам казав і наголосив, що неможе судити матч суддя цього ж села чи міста, а має бути нейтральний яких і федерація призначала. Отже, що можна сказати де таке можна побачити і почути, як не у Золочівському районі.
Переглядів: 324 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 5.0/4 |

домашня