Четвер, 24.08.2017, 12:33 Вхід Реєстрація
Головна » 2015 » Жовтень » 4 » Визначився чемпіон. ФК"Сокіл"м.Глиняни здобули 8 -ме місце
Визначився чемпіон. ФК"Сокіл"м.Глиняни здобули 8 -ме місце

Сьогодні визначився чемпіон Золочівського чемпіонату 2015року ним стала команда Темп /с.Плугів/, ця команда цього року вступила в бій за трофей, адже вона подолала шлях з нищої ліги у вищу без програшу, і у вищій лізі районого чемпіонату здобула перше місце з 39 очками. Слід за нею Ясенівці 38 очок, які припускали те, що вороняки  виграють у команди Темп і посядуть першу сходинку у турнірній таблиці, але сталось так -  Ясенівці виграли у ФК Сокола м.Глиняни з рахунком 1:5 як прогнозувалось а Темп /с.Плугів/ і Говерла /с.Вороняки/  розписали нічию ( вразі перемоги Вороняк покинути лігу вищу могла команда ФК Сокіл /м.Глиняни/). З цього висновок такий - хоть і програв ФК Сокіл /м.Глиняни/ 14 очок достатньо, щоб боротися на другий рік у вищій лізі ЗРЧ. Покидає вищу лігу Золочівського чемпіонату команда Говерла /с.Вороняки/ з 13 очками і Золочів, який з не виїздами набрва 3 очки і знявся з чемпіонату у другому колі.

Переглядів: 158 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 5.0/1 |