Понеділок, 25.09.2017, 22:37 Вхід Реєстрація
Головна » 2011 » Січень » 4 » З НОВИМ 2011 РОКОМ
З НОВИМ 2011 РОКОМ

null      Шановні вболівальники ФК "Сокіл" міста Глиняни, прийміть найщиріші вітання від всього керівництва Футбольного клубу «Сокіл» й усієї команди.
      Рік, що минув, приніс нам усім багато спортивних емоцій, які вже увійшли до сторінки історії нашого футбольного клубу «Сокіл». Звісно, футбол – це не лише гра, а й стиль життя, особливий погляд на окремі речі суспільного й духовного значення, а також жага здобути чергові висоти і вкотре порадувати Вас, дорогі наші вболівальники, й звісно, знову й знову прославляти рідне, славне, водночас сучасне й древнє місто Глиняни.  У цьому році в нас були, і перемоги, і поразки, але ми зробили вірні та справедливі висновки і стали лише сильнішими, й командним духом, і на футбольному полі. Саме завдяки Вам, дорогі вболівальники, жителі Глинян й усім тим, хто вболіває за нас й за межами Львівщини, - усім Вам зичимо найперше волі до подолання усіх перешкод, що стоять на шляху до Ваших мрій та сподівань. Нехай Господь дарує Вам міцне здоров’я в прийдешньому році, духовних і матеріальних статків, а також вірних супутників по житті, друзів, партнерів. Бажаємо Вам з користю для себе провести ці зимові свята, зрозуміти чого Ви хочете, а тим хто вже знає чого бажає зичимо досягти поставленої мети, а ми зі своєї сторони приложимо максимум зусиль аби після кожного наступного матчу ФК«Сокола» у Вас лише поповнювались позитивні емоції, сили й наснаги!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Переглядів: 228 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 5.0/3 |

ФК"Колос"