Субота, 15.12.2018, 20:04 Вхід Реєстрація
Головна » 2014 » Січень » 10 » Звіт та вибори ФФЗР
Звіт та вибори ФФЗР

22 грудня відбулась звітно-виборна конференція федерації футболу Золочівщини.Прийнято нову редакцію Статуту,обрано керівні органи,постійні комітети.
      Новим головою федерації футболу Золочівщини обрано Гураніна Віктора,за якого проголосувало 25 делегатів з 33 присутніх(за Адамика Миколу -4,Сороку Тараса-3,Карабіна Мирослава та Боршовського Івана-0).
Членами Виконкому,крім голови ФФЗ,стали - Адамик М.,Карабін М.,Сорока Т.та голови постійних комітетів.
Утворені постійні комітети:з пропоганди футболу та футбольної статистики(Ковальський І.,Вільчинськиї Р.та голова комітету-Коваль В.),комітет ветеранів(Маєвич В.,Адамик М.,Грицай Р.,Сорока Т. та голова-Барабаш Й.),дитячо-юнацького футболу(Чіпак Б.,Доліновський О.,Олещук Ю.,голова-Лісовик Б.),міні-футболу(Гуранін В.,Сантор С.,Борсук В.,Ковальський І.,голова Вільчинський Р.),суддівський(Карабін М.,Грицай Р.,Мелех О.,Доліновський О.,голова-Мациборок П.),дисциплінарний(Барабаш Й.,Сорока Т.,Трофимчук М.,Пеля З.,голова-Вільчинський В.) та з проведення змагань(Попович О.,ОлещукЮ.,головаСанторС.). Комітет з проведення змагань ,згідно нового Статуту,було обрано на Зборах представників команд ,що відбулись відразу після Конференції.Тепер цей комітет має підготувати нове положення про проведення районних змагань і винести його на розгляд Зборів представників команд перед початком змагального періоду(лютий-березень). П.С.На жаль делегатам Конференції не вдалось заслухати звіт Голови ФФЗ І.Боршовського,який на конференцію навіть не зявився ,але й без його звіту роботу голови та виконкому ФФЗ визнано делегатами конференції незадовільною.
Переглядів: 370 | Додав: FEODAL | Рейтинг: 0.0/0 |

Кубок