П`ятниця, 24.11.2017, 13:21 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа

Календар iгор сезону 2009 року Друге коло Першої ліги
10 тур. 16 cерпня

1.       "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/ - "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/                      3:4  

2.       ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/ - "ВАТРА" /м.Золочів/                         3:1 

3.       "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/  - "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/                      1:1 

4.       "НОВА" /с.Червоне/  - "ФОРВАРД" /с.Струтин/                                  3:1 

5.       ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/ -"ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/   1:0

11 тур. 23 серпня

1.       "НОВА" /с.Червоне/  - "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/                          1:1 

2.       "ФОРВАРД" /с.Струтин/ - "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/                0:2 

3.       "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/ - "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/          1:2 

4.       ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/ - "ВАТРА" /м.Золочів/             1:1  

5.       ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/  - "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/              0:3 т.п на виїзді 

12 тур. 30 серпня

1.  "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/  - ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/            6:1 

2.   "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/ - ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/  2:0  

3.   "ВАТРА" /м.Золочів/ - "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/                           1:0  

4.   "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/  - "ФОРВАРД" /с.Струтин/       7:2 

5.   "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/  - "НОВА" /с.Червоне/                     2:1 

13 тур. 6 вересня

1.       "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/ - "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/             2:0

2.       "НОВА" /с.Червоне/  - "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/               1:3

3.       "ФОРВАРД" /с.Струтин/ - "ВАТРА" /м.Золочів/                          2:3

4.       "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/  - "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/               2:0

5.       ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/ - ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/ 2:1 

14 тур. 13 вересня

1.   "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/  - ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/  2:2 

2.   ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/  - "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/            3:7

3.   "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі / - "ФОРВАРД" /с.Струтин/               0:3 т.п  

4.   "ВАТРА" /м.Золочів/ - "НОВА" /с.Червоне/                                  3:0  

5.   "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/ - "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/    1:1  

15 тур. 20 вересня

1.       "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/ - "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/   2:3 

2.       "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/ - "ВАТРА" /м.Золочів/                  1:0 

3.       "НОВА" /с.Червоне/  - "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/                   0:4 

4.       "ФОРВАРД" /с.Струтин/  - ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/         1:5

5.       "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/ - ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/ 4:0 

16 тур. 27 вересня

1.       "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/ - "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/               4:5 

2.       ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/  - "ФОРВАРД" /с.Струтин/ 4:1  

3.       ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/  - "НОВА" /с.Червоне/                2:1 

4.       "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/ - "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/         0:3 т.п 

5.       "ВАТРА" /м.Золочів/ - "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/             5:1 

 17 тур. 4 жовтня

1.       "ВАТРА" /м.Золочів/ - "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/                     2:0 

2.       "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/ - "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/ матч невідбувся 

3.       "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/ - ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/       5:0 

4.       "НОВА" /с.Червоне/  - ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/        0:1 

5.       "ФОРВАРД" /с.Струтин/ - "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/                0:3 т.п 

18 тур. 11 жовтня

1.       "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/ - "ФОРВАРД" /с.Струтин/                  3:2 

2.       "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/ - "НОВА" /с.Червоне/                            1:3 

3.       ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/ - "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/ 1:2

4.   ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/  - "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/     3:2 матч на виїзді

5.   "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/ - "ВАТРА" /м.Золочів/                         1:0

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (25.02.2011)
Переглядів: 292
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [27]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кубок З О
2:2
ФК"Золотий Колос"
c.Скварява
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 13:00; 29.10.2017

Кубок З О
-:-
фк"Сокіл"
м.Глиняни
"Промінь"
с.Гончарівка
о 15:00; 5.11.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Ремезівці 6 15
2 Глиняни 6 10
3 Городилів 7 7
4 Скварява 6 6
5 В.Полюхів 5 6
6 Червоне - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка