Середа, 22.11.2017, 20:22 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа

Календар iгор сезону 2009 року Перше коло Першої ліги

1 тур. 24 травня

1.       "ФОРВАРД" /с.Струтин/ - "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/                       0:3 т.п 

2.       "НОВА" /с.Червоне/ - "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/                                 2:1

3.       "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/ - ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/      2:0

4.       "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/ - ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/         3:0 т.п      

5.       "ВАТРА" /м.Золочів/ - "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/                             0:3 

2 тур. 31 травня

1.       "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/  - "ВАТРА" /м.Золочів/                              1:3

2.       "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/ - "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/           4:0

3.       ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/ - "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/              3:2          

4.       ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/ - "НОВА" /с.Червоне/                  4:2 

5.       "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/ - "ФОРВАРД" /с.Струтин/                         6:2

3 тур. 7 червня

1.       "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/ - "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/                        2:1

2.       "ФОРВАРД" /с.Струтин/ - ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/          1:0 

3.       "НОВА" /с.Червоне/ - ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/                        3:3

4.       "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/  - "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/                5:1

5.       "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/ - "ВАТРА" /м.Золочів/                     3:0

4 тур. 14 червня

1.       "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/ - "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/             2:1

2.       "ВАТРА" /м.Золочів/ - "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/                            2:1

3.       "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/ - "НОВА" /с.Червоне/                              1:1 

4.       ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/ - "ФОРВАРД" /с.Струтин/                  3:4   

5.       ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/ - "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/           1:2

5 тур. 21 червня

1.    ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/ - "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/        1:0 

2.   "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/  - ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/                4:0 

3.   "ФОРВАРД" /с.Струтин/ - "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/                     0:6 

4.   "НОВА" /с.Червоне/  - "ВАТРА" /м.Золочів/                                       0:1 

5.   "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/  - "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/        1:1

6 тур. 28 червня

1.       "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/ - "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/                  0:1

2.       "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/ - "НОВА" /с.Червоне/                     5:2 

3.       "ВАТРА" /м.Золочів/ - "ФОРВАРД" /с.Струтин/                               9:1

4.       "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/ - "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/                     0:2 

5.       ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/ - ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/     3:1

7 тур. 5 липня

1.   ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/ - "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/               0:0 

2.    ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/ - "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/     1:1 

3.   "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/  - "ВАТРА" /м.Золочів/                              3:0 

4.   "ФОРВАРД" /с.Струтин/ - "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/             2:4  

5.   "НОВА" /с.Червоне/ - "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/                            3:1  

8 тур. 12 липня

1.       "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/ - "НОВА" /с.Червоне/                             0:3 т.п 

2.       "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/ - "ФОРВАРД" /с.Струтин/                  8:0

3.       "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/ - "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/            5:3

4.       "ВАТРА" /м.Золочів/  - ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/              1:1 

5.       "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/ - ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/             5:1

9 тур. 19 липня

1.       "ГАЛИЧИНА" /с.Сновичі/  - "ГОВЕРЛА" /с.Вороняки/                 1:0

2.       "ВАТРА" /м.Золочів/ - ФК "СОКІЛ" /м.Глиняни/                      3:1

3.        "ПРОМІНЬ" /с.Гончарівка/ -  "КРИСТАЛ" /с.Ясенівці/                 2:2 

4.       "ФОРВАРД" /с.Струтин/ - "НОВА" /с.Червоне/                               4:7 

5.       "ЗОЛОТА ЛИПА" /с.Ремезівці/ - ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/ 2:1

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (25.02.2011)
Переглядів: 331
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [27]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кубок З О
2:2
ФК"Золотий Колос"
c.Скварява
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 13:00; 29.10.2017

Кубок З О
-:-
фк"Сокіл"
м.Глиняни
"Промінь"
с.Гончарівка
о 15:00; 5.11.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Ремезівці 6 15
2 Глиняни 6 10
3 Городилів 7 7
4 Скварява 6 6
5 В.Полюхів 5 6
6 Червоне - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка