Неділя, 23.07.2017, 02:39 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Наше опитування
Яке місце посяде ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ після закінчення районого чемпіонату 2017?
Всего ответов: 3

Календар iгор сезону 2010 року Друге коло Першої ліги

                            10-тур. 18 липня

1.  ФК"Сокіл" /м.Глиняни/  - "Галичина 2" /с.Сновичі/          3:0
2. "Ватра" /с.Золочівка/ -
"Кристал" /с.Ясенівці/                        3:2
3. "Промінь" /с.Гончарівка/ - "Золота липа" /с.Ремезівці/         3:0 т.п
4. "Говерла" /с.Вороняки/  -  ФК "Скнилів" /с.Скнилів           1:3
5.  ФК "Городилів" /с.Городилів/ - "Нова" /с.Червоне/             3:0 т.п

11-тур. 25 липня

1.  ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ -"Нова" /с.Червоне/                 2:2 
2.
"Золота липа" /с.Ремезівці/ - "Говерла" /с.Вороняки/         0:3 
3.
"Промінь" /с.Гончарівка/ - "Ватра" /с.Золочівка/                3:2 
4.
"Галичина 2" /с.Сновичі/ - "Кристал" /с.Ясенівці/             1:2
5.
 ФК"Сокіл" /м.Глиняни/  - ФК "Городилів" /с.Городилів/  5:4

12-тур. 1 серпня

1. "Кристал" /с.Ясенівці/ -  ФК"Сокіл" /м.Глиняни/              3:3
2.
"Галичина 2" /с.Сновичі/  - "Промінь" /с.Гончарівка/              0:4
3.
"Ватра" /с.Золочівка/  - "Говерла" /с.Вороняки/                   0:3
4.
"Нова" /с.Червоне/ - "Золота липа" /с.Ремезівці/                  0:3 т.п 
5.
 ФК "Городилів" /с.Городилів/  - ФК "Скнилів" /с.Скнилів/  0:3 т.п 

13-тур. 15 серпня

1. "Золота липа" /с.Ремезівці/  - ФК "Скнилів" /с.Скнилів/         3:1
2.
"Ватра" /с.Золочівка/ - "Нова" /с.Червоне/                           3:0 
3.
"Говерла" /с.Вороняки/ - "Галичина 2" /с.Сновичі/                  5:0 
4.
 ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ - "Промінь" /с.Гончарівка/             2:2 
5.
"Кристал" /с.Ясенівці/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/            7:0

14-тур. 22 серпня

1. "Промінь" /с.Гончарівка/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                       1:1
2.
"Говерла" /с.Вороняки/ - ФК"Сокіл" /м.Глиняни/   2:2 /Глиняни написали протест/ 
3.
"Нова" /с.Червоне/   - "Галичина 2" /с.Сновичі/                         5:2 
4.
 ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ - "Ватра" /с.Золочівка/                  2:2 
5.  
ФК "Городилів" /с.Городилів/  - "Золота липа" /с.Ремезівці/    3:3 

15-тур. 29 серпня

1. "Ватра" /с.Золочівка/ - "Золота липа" /с.Ремезівці/                  4:0
2.
"Галичина 2" /с.Сновичі/ - ФК "Скнилів" /с.Скнилів/             1:1 
3.  
ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ - "Нова" /с.Червоне/                       4:1 
4.
"Кристал" /с.Ясенівці/ - "Говерла" /с.Вороняки/                     1:2 
5.
"Промінь" /с.Гончарівка/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/         3:0 

16-тур. 5 вересня

1.  ФК "Городилів" /с.Городилів/ - "Ватра" /с.Золочівка/                 0:0
2.  
ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ - ФК "Скнилів" /с.Скнилів/                 1:0 
3.
"Золота липа" /с.Ремезівці/ - "Галичина 2" /с.Сновичі/             4:2 
4.
"Нова" /с.Червоне/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                            5:4 
5.
"Говерла" /с.Вороняки/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                  1:0 

17-тур. 12 вересня

1. "Галичина 2" /с.Сновичі/   - "Ватра" /с.Золочівка/                        0:3 т.п. 
2.
 ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ - "Золота липа" /с.Ремезівці/                4:0 
3.
"Кристал" /с.Ясенівці/ - ФК "Скнилів" /с.Скнилів/                  6:1 
4.
"Промінь" /с.Гончарівка/ - "Нова" /с.Червоне/                         3:0 т.п. 
5.
"Говерла" /с.Вороняки/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/           4:0 

18-тур. 19 вересня

1. "Нова" /с.Червоне/ - "Говерла" /с.Вороняки/                                  1:7
2.
 ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                  3:5 
3.
"Золота липа" /с.Ремезівці/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                  2:3 
4.
"Ватра" /с.Золочівка/ - ФК"Сокіл" /м.Глиняни/                            2:2 
5.
 ФК "Городилів" /с.Городилів/ -"Галичина 2" /с.Сновичі/           2:2

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (25.02.2011)
Переглядів: 307
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [26]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
8-тур
-:-
ФК"Карпати"
с.Гологори
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 15:00; 16.07.2017

7-тур
4:0
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
"Золотий Колос"
м.Скварява
о 15:30; 9.07.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 В.Полюхів 7 16
2 Глиняни 6 14
3 Скварява 7 6
4 Перегноїв 7 8
5 Гологори 6 1
6 В.Вільшаниця - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка