Середа, 22.11.2017, 03:42 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа

Календар iгор сезону 2010 року Перше коло Першої ліги
                                 1-тур. 9 травня
1. "Говерла" /с.Вороняки/ - "Нова" /с.Червоне/                           4:1 
2. "Промінь" /с.Гончарівка/ -
ФК "Скнилів" /с.Скнилів/            3:0 
3. "Кристал" /с.Ясенівці/ - "Золота липа" /с.Ремезівці/               3:1 
4.
 ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ - "Ватра" /с.Золочівка/                    0:0 
5. "Галичина 2" /с.Сновичі/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/    2:4

                                               2-тур. 16 травня

1. "Ватра" /с.Золочівка/ - "Галичина 2" /с.Сновичі/                     1:1 
2. "Золота липа" /с.Ремезівці/ -
ФК"Сокіл" /м.Глиняни/           2:0 
3.  ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                3:2 
4. "Нова" /с.Червоне/ -
"Промінь" /с.Гончарівка/                           0:4 
5.  ФК "Городилів" /с.Городилів/ - "Говерла" /с.Вороняки/       2:2 

                                                3-тур. 23 травня

1. "Промінь"/с.Гончарівка/ - "Говерла" /с.Вороняки/                  2:2 
2. "Кристал" /с.Ясенівці/ - "Нова" /с.Червоне/                             0:4 
3.
 ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ - ФК"Сокіл" /м.Глиняни/           6:0 
4. "Галичина 2" /с.Сновичі/ - "Золота липа" /с.Ремезівці/          0:1 
5. "Ватра" /с.Золочівка/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/            2:3 

                                                   4-тур. 30 травня

1. "Золота липа" /с.Ремезівці/ - "Ватра" /с.Золочівка/                  4:3 
2.  ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ - "Галичина 2" /с.Сновичі/           0:0 
3. "Нова" /с.Червоне/ - ФК"Сокіл" /м.Глиняни/                         2:2
4. "Говерла" /с.Вороняки/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                      4:4 
5.  ФК "Городилів" /с.Городилів/ - "Промінь" /с.Гончарівка/     0:1

                                                  5-тур. 6 червня

1. "Кристал" /с.Ясенівці/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                    2:3 
2.  ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ - "Говерла" /с.Вороняки/      
         1:2 матч на нейтральному полі 
3. "Галичина 2" /с.Сновичі/ - "Нова" /с.Червоне/                         0:1 
4. "Ватра" /с.Золочівка/ - ФК "Скнилів" /с.Скнилів/                    4:4 
5. "Золота липа" /с.Ремезівці/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/    3:3 

                                                   6-тур. 13 червня

1.  ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ - "Золота липа" /с.Ремезівці/          3:1 
2. "Нова" /с.Червоне/ - "Ватра" /с.Золочівка/                                  2:3 
3. "Галичина 2" /с.Сновичі/ - "Говерла" /с.Вороняки/                  0:3 
4. "Промінь" /с.Гончарівка/ -
ФК"Сокіл" /м.Глиняни/                 1:1
5.  ФК "Городилів" /с.Городилів/- "Кристал" /с.Ясенівці/            0:2

                                                    7-тур. 20 червня

1.  ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                   2:2 
2. "Промінь" /с.Гончарівка/ - "Галичина 2" /с.Сновичі/               3:0 
3. "Говерла" /с.Вороняки/ - "Ватра" /с.Золочівка/                         5:1
4. "Золота липа" /с.Ремезівці/ - "Нова" /с.Червоне/                      4:0 
5.  ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/   1:4

                                                      8-тур. 4 липня

1. "Нова" /с.Червоне/ - ФК "Скнилів" /с.Скнилів                         3:1 
2. "Говерла" /с.Вороняки/ - "Золота липа" /с.Ремезівці/               3:2 
3. "Ватра" /с.Золочівка/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                       1:2 
4. "Кристал" /с.Ясенівці/ - "Галичина 2" /с.Сновичі/                     5:0 
5.  ФК "Городилів" /с.Городилів/ - ФК"Сокіл" /м.Глиняни/      3:1

                                                     9-тур. 11 липня

1. "Галичина 2" /с.Сновичі/ - ФК"Сокіл" /м.Глиняни/                 2:3    
2. "Кристал" /с.Ясенівці/ - "Ватра" /с.Золочівка/                             2:2     
3. "Золота липа" /с.Ремезівці/ - "Промінь" /с.Гончарівка/               0:2     
4.  ФК "Скнилів" /с.Скнилів - "Говерла" /с.Вороняки/                  1:1    
5. "Нова" /с.Червоне/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/                   1:1     
Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (25.02.2011)
Переглядів: 338
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [27]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кубок З О
2:2
ФК"Золотий Колос"
c.Скварява
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 13:00; 29.10.2017

Кубок З О
-:-
фк"Сокіл"
м.Глиняни
"Промінь"
с.Гончарівка
о 15:00; 5.11.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Ремезівці 6 15
2 Глиняни 6 10
3 Городилів 7 7
4 Скварява 6 6
5 В.Полюхів 5 6
6 Червоне - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка