Субота, 23.09.2017, 23:48 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Наше опитування
Яке місце посяде ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ після закінчення районого чемпіонату 2017?
Всего ответов: 7

Календар iгор сезону 2011 року ПЕРШЕ коло Першої ліги
1-тур. 22 травень

1.  ФК "Сокіл" /м.Глиняни/  - ФК "Скнилів" /с.Скнилів/              0:0
2.
"Промінь" /с.Гончарівка/  - ФК "Глиняни" /м.Глиняни/             7:1
3.
"Говерла" /с.Вороняки/ - ФК "Буг" /с.Білий Камінь/                   0:3
4.
"Кристал" /с.Ясенівці/ - "Ватра" /с.Золочівка/                          
   4:0
5.
 ФК "Городилів" /с.Городилів/ - "Золота Липа" /с.Ремезівці/    10:2

2-тур. 29 травень

1.  ФК "Глиняни" /м.Глиняни/  - "Говерла" /с.Вороняки/              3:3
2.
"Промінь" /с.Гончарівка/  -  ФК "Сокіл" /м.Глиняни/                 2:1
3.
 ФК "Буг" /с.Білий Камінь/  - "Кристал" /с.Ясенівці/                   0:1
4.
"Ватра" /с.Золочівка/ -
"Золота Липа" /с.Ремезівці/                      5:3
5.
 ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/       3:1

                       3-тур. 5 червня

1.  ФК "Глиняни" /м.Глиняни/  - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/           1:3  "дербі"
2.
"Говерла" /с.Вороняки/  -  "Кристал" /с.Ясенівці/                        2:0
3.
 ФК "Городилів" /с.Городилів/  -  "Промінь" /с.Гончарівка/        0:3
4.
"Золота Липа" /с.Ремезівці/  -  ФК "Буг" /с.Білий Камінь/           3:1
5.  ФК "Скнилів" /с.Скнилів/  -  "Ватра" /с.Золочівка/  
                  6:0

                       4-тур. 12 червня

1. "Кристал" /с.Ясенівці/  -  ФК "Глиняни" /м.Глиняни/                8:3  
2.
 ФК "Сокіл" /м.Глиняни/  -  ФК "Городилів" /с.Городилів/      4:3
3.
"Золота Липа" /с.Ремезівці/  -  "Говерла" /с.Вороняки/               3:0
4.
"Ватра" /с.Золочівка/ -   "Промінь" /с.Гончарівка/                        3:2
5.  
ФК "Буг" /с.Білий Камінь/  -  ФК "Скнилів" /с.Скнилів/           4:0

5-тур. 19 червня

1. ФК "Городилів" /с.Городилів/ -  ФК "Глиняни" /м.Глиняни/   6:0  
2.
ФК "Сокіл" /м.Глиняни/  -  "Ватра" /с.Золочівка/                       0:2
3.
"Кристал" /с.Ясенівці/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/                  4:3
4.
"Промінь" /с.Гончарівка/  - ФК "Буг" /с.Білий Камінь/                3:1
5.
"Говерла" /с.Вороняки/  -  ФК "Скнилів" /с.Скнилів/                 5:1

 6-тур. 26 червня

1. ФК "Глиняни" /м.Глиняни/ - "Золота Липа" /с.Ремезівці/         3:1  
2.
"Ватра" /с.Золочівка/  - ФК "Городилів" /с.Городилів/                 1:1
3.
ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                     3:1
4.
ФК "Буг" /с.Білий Камінь/  -   ФК "Сокіл" /м.Глиняни/             1:1
5.
"Говерла" /с.Вороняки/  -   "Промінь" /с.Гончарівка/                   1:3

7-тур. 3 липня

1. "Ватра" /с.Золочівка/ - ФК "Глиняни" /м.Глиняни/                     9:4  
2.
 ФК "Городилів" /с.Городилів/  ФК "Буг" /с.Білий Камінь/       0:1
3.
"Золота Липа" /с.Ремезівці/  - ФК "Скнилів" /с.Скнилів/            4:1
4.
ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ - "Говерла" /с.Вороняки/                     4:2
5.
"Кристал" /с.Ясенівці/ -   "Промінь" /с.Гончарівка/                      2:4

8-тур. 10 липня

1. ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ - ФК "Глиняни" /м.Глиняни/           5:5  
2. ФК "Буг" /с.Білий Камінь/ - "Ватра"  /с.Золочівка/                      0:2 
3. "Промінь" /с.Гончарівка/ - "Золота Липа" /с.Ремезівці/               4:0
4. "Говерла" /с.Вороняки/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/            3:2
5. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ - "Кристал"  /с.Ясенівці/                     
1:1

9-тур. 17 липня

1. ФК "Глиняни" /м.Глиняни/ - ФК "Буг" /с.Білий Камінь/           1:5   
2. "Ватра" /с.Золочівка/ - "Говерла" /с.Вороняки/                             2:1 
3. ФК "Скнилів" /с.Скнилів/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                 2:6
4. "Кристал" /с.Ясенівці/   - ФК "Городилів" /с.Городилів/            1:0 
5. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/              4:3

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (11.07.2011)
Переглядів: 473
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [27]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
7-тур
-:-
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
ФК"Колос"
c.Полюхів
о 13:00; 17.09.2017

8-тур
-:-
"Городилів"
c.Городилів
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 15:00; 24.09.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Ремезівці 4 9
2 Городилів 5 7
3 Глиняни 4 7
4 Скварява 5 6
5 В.Полюхів 4 3
6 Червоне - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка