Середа, 22.11.2017, 20:24 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа

Календар iгор сезону 2012 року Перше коло Першої ліги

1-тур. 20 травня

1. "Ватра" /с.Золочівка/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/        0:2   
2. "Золота Липа"
/с.Ремезівці/ - "Говерла" /с.Вороняки/         0:3 (-3) 
3. "Промінь"  /с.Гончарівка/ - 
"Нова" /с.Червоне/                    3:0 т.п.
4.
"Кристал" /с.Ясенівці/ -  "Рубін" /с.Зозулі/                            2:2
5. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ -
"Форвард" /с.Струтин/             1:0

2-тур. 27 травня

1. "Рубін" /с.Зозулі/   - "Ватра" /с.Золочівка/                             3:1  
2.
"Форвард" /с.Струтин/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/        3:0
3. "Промінь"  /с.Гончарівка/ - 
ФК "Сокіл" /м.Глиняни/       2:0 
4.
"Нова" /с.Червоне/  - "Кристал" /с.Ясенівці/                        2:5
5.
"Говерла" /с.Вороняки/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/   3:0

3-тур. 03 червня

1. "Ватра" /с.Золочівка/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                       1:0  
2.
ФК "Городилів" /с.Городилів/  -"Форвард" /с.Струтин/       3:1
3.
"Промінь"  /с.Гончарівка/ - "Золота Липа" /с.Ремезівці/       4:0 
4.
ФК "Сокіл" /м.Глиняни/  - "Нова" /с.Червоне/                     0:0 рішення КДК
5.
"Говерла" /с.Вороняки/ -  "Рубін" /с.Зозулі/                            6:3 

4-тур. 10 червня

1. "Нова" /с.Червоне/  - "Ватра" /с.Золочівка/                               0:2  
2.
"Форвард" /с.Струтин/ - "Рубін" /с.Зозулі/                                 5:1
3.
"Промінь"  /с.Гончарівка/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/     3:1 
4.
ФК "Сокіл" /м.Глиняни/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/        1:1
5.
"Кристал" /с.Ясенівці/  - "Говерла" /с.Вороняки/                    1:2

5-тур. 17 червня

1. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - "Нова" /с.Червоне/                       4:2  
2.
"Форвард" /с.Струтин/ -  "Кристал" /с.Ясенівці/                        5:1  
3.
"Рубін" /с.Зозулі/  - "Промінь"  /с.Гончарівка/                              2:6 
4.
ФК "Городилів" /с.Городилів/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/       1:3 
5.
"Говерла" /с.Вороняки/ "Ватра" /с.Золочівка/                         7:2

6-тур. 24 червня

1. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/      0:3  
2.
"Ватра" /с.Золочівка/  - "Форвард" /с.Струтин/                             0:8
3.
"Кристал" /с.Ясенівці/  - "Промінь"  /с.Гончарівка/                      1:4 
4.
 ФК "Сокіл" /м.Глиняни/  -  ФК "Рубін" /с.Зозулі/                      3:5
5.
"Нова" /с.Червоне/  - "Говерла" /с.Вороняки/                               2:1

7-тур. 1 липня

1. ФК "Рубін" /с.Зозулі/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/                  2:3  
2.
"Форвард" /с.Струтин/ "Говерла" /с.Вороняки/                      1:1
3.
"Промінь"  /с.Гончарівка/ - "Ватра" /с.Золочівка/                       3:0 
4.
"Кристал" /с.Ясенівці/  - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/                   1:2
5.
ФК "Городилів" /с.Городилів/  - "Нова" /с.Червоне/                 3:0

8-тур. 8 липня

1. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                 1:4  
2.
"Ватра" /с.Золочівка/  - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/                      2:4
3.
"Говерла" /с.Вороняки/   - "Промінь"  /с.Гончарівка/                 4:4 
4.
 ФК "Городилів" /с.Городилів/  -  ФК "Рубін" /с.Зозулі/           6:0                                       5.  "Нова" /с.Червоне/  - "Форвард" /с.Струтин/                             0:1 

9-тур. 15 липня

1. "Ватра" /с.Золочівка/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/                 1:0  
2.
ФК "Рубін" /с.Зозулі/  - "Нова" /с.Червоне/                                0:0
3.
"Промінь"  /с.Гончарівка/ - "Форвард" /с.Струтин/                   5:0
4.
ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ - "Говерла" /с.Вороняки/                  6:2
5.
ФК "Городилів" /с.Городилів/  - "Кристал" /с.Ясенівці/          3:2



Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (21.05.2012)
Переглядів: 969
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [27]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кубок З О
2:2
ФК"Золотий Колос"
c.Скварява
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 13:00; 29.10.2017

Кубок З О
-:-
фк"Сокіл"
м.Глиняни
"Промінь"
с.Гончарівка
о 15:00; 5.11.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Ремезівці 6 15
2 Глиняни 6 10
3 Городилів 7 7
4 Скварява 6 6
5 В.Полюхів 5 6
6 Червоне - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка