Субота, 23.09.2017, 23:53 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Наше опитування
Яке місце посяде ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ після закінчення районого чемпіонату 2017?
Всего ответов: 7

Календар iгор сезону 2013 року Друге коло Першої ліги

10-тур. 25 серпня                  

1. ФК"Колос" /с.В.Вільшаниця/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                      4:3
2. ФК"Рубін" /с.Зозулі/ - "Форвард/с.Струтин/                                     1:1 
3. "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/ - "Промінь" /с.Гончарівка/         2:1
4. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - ФК"Городилів" /с.Городилів           4:1
5. Говерла" /с.Вороняки/ - ФК"Сокіл"  /м..Глиняни/                            1:1

11-тур. 1 вересня                  

1."Форвард" /с.Ясенівці/  - "Кристал" /с.Ясенівці/                                  6:5
2. ФК"Городилів" /с.Городилів/ - ФК"Рубін/с.Зозулі/                          3:2 
3. ФК"Колос" /с.В.Вільшаниця/ - "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/  1:7
4. "Говерла" /с.Вороняки/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                            2:0
5"Золота Липа" /с.Ремезівці/ - ФК"Сокіл"  /м..Глиняни/                     0:3 (т.п)

12-тур. 8 вересня                  

1."Кристал" /с.Ясенівці/ - ФК"Городилів" /с.Городилів/                      2:0
2. ФК"Колос" /с.В.Вільшаниця/ - "Форвард/с.Струтин/                     0:0 
3. "Говерла" /с.Вороняки/ - "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/           0:7
4. "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                    1:2
5. ФК"Рубін" /с.Зозулі/  - ФК"Сокіл"  /м..Глиняни/                              0:2

13-тур. 15 вересня                  

1. ФК "Городилів" /с.Городилів/ - "Форвард" /с.Струтин/                     0:3
2. ФК"Колос" /с.В.Вільшаниця/  - "Говерла" /с.Вороняки/                    3:1 
3. "Княжі Лани/с.Княже-Скварява/ - "Золота Липа" /с.Ремезівці/     12:1
4. "Промінь" /с.Гончарівка/  - "Рубін" /с.Зозулі/                                       1:2
5ФК"Сокіл" /м.Глиняни/  - "Кристал"  /с.Ясенівці/                              4:0

14-тур. 22 вересня                  

1.ФК "Городилів" /с.Городилів/ -"Колос" /с.В.Вільшаниця/                  1:2
2."Золота Липа" /с.Ремезівці/  - "Говерла" /с.Вороняки/                        2:2 
3."Рубін" /с.Зозулі/  - "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/                       0:2
4."Кристал" /с.Ясенівці/  - "Промінь" /с.Гончарівка/                               3:6
5."Форвард" /с.Струтин/  - ФК"Сокіл"  /м..Глиняни/                            2:0

15-тур. 29 вересня                  

1. "Говерла" /с.Вороняки/ - ФК "Рубін" /с.Зозулі/                                    -:-
2. "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/ - "Кристал" /с.Ясенівці/              -:- 
3. "Форвард" /с.Струтин/ - "Промінь"  /с.Гончарівка/                            -:-
4. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/  - ФК "Городилів" /с.Городилів/                 3:4
5"Золота Липа /с.Ремезівці/" - ФК "Колос" /с.В.Вільшаниця/            -:-

16-тур. 06 жовтня                  

1. ФК "Рубін" /с.Зозулі/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/                             7:2
2."Кристал" /с.Ясенівці/  - "Говерла" /с.Вороняки/                                 1:1 
3."Форвард" /с.Струтин/  - "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/             4:3
4. ФК "Городилів" /с.Городилів/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                 1:5
5ФК "Колос" /с.В.Вільшаниця/ - ФК"Сокіл"  /м..Глиняни/                  1:0

17-тур. 13 жовтня                  

1. ФК "Рубін" /с.Зозулі/  - ФК "Колос" /с.В.Вільшаниця/                           3:0
2. "Промінь"  /с.Гончарівка/  - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/                            5:0
3. "Говерла" /с.Вороняки/   - "Форвард"/с.Струтин/                                  0:2
4. "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/ - ФК "Городилів" /с.Городилів/    4:3                          5"Золота Липа" /с.Ремезівці/  - "Кристал" /с.Ясенівці/                             0:1

18-тур. 20 жовтня                  

1. "Кристал" /с.Ясенівці/   - ФК "Рубін" /с.Зозулі/                                       3:1
2. "Форвард" /с.Струтин/  - "Золота Липа" /с.Ремезівці/                            3:0 т.п 
3. ФК "Городилів" /с.Городилів/  - "Говерла" /с.Вороняки/                      0:1
4. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/  - "Княжі Лани" /с.Княже-Скварява/           2:3
5ФК "Колос" /с.В.Вільшаниця/  - "Промінь"  /с.Гончарівка/                   1:4 


Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (25.08.2013)
Переглядів: 547
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [10]
Календар iгор [19]
Найближчий суперник [36]
Статистика [27]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
7-тур
-:-
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
ФК"Колос"
c.Полюхів
о 13:00; 17.09.2017

8-тур
-:-
"Городилів"
c.Городилів
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 15:00; 24.09.2017
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Ремезівці 4 9
2 Городилів 5 7
3 Глиняни 4 7
4 Скварява 5 6
5 В.Полюхів 4 3
6 Червоне - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка