Середа, 21.11.2018, 09:48 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа

ПЕРШІСТЬ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ (ІІ - ЛІГА) перше коло 2017 року

Перший тур обєднаних груп

6.08.2017

Городилів Червоне 2:0

Глиняни Ремізівці 2:4

Полюхів Скварява 1:2

13.08.2017

Скварява Глиняни 0:1

Городилів Полюхів 3:0

Червоне Ремізівці 0:3 т.п.

20.08.2017

Полюхів

Глиняни Городилів 1:1

Ремізівці Скварява 2:1

27.08.2017

Полюхів - Глиняни 2:3

Городилів  - Ремізівці 1:3

Скварява

3.09.2017

Глиняни 

Ремізівці - Полюхів 1:3

Скварява - Городилів 1:4

10.09.2017

Глиняни 

Полюхів - Ремізівці /перенесено/

Городилів - Скварява 0:2

Другий тур обєднаних груп

17.09.2017

Глиняни - Полюхів  1:3

Ремізівці - Городилів   4:1

Скварява

24.09.2017

Полюхів

Городилів - Глиняни  1:4

Скварява - Ремізівці 0:3

1.10.2017

Глиняни - Скварява  -:-

Полюхів - Городилів  -:-

Ремізівці 

8.10.2017

Городилів 

Ремізівці - Глиняни  -:-

Скварява - Полюхів  -:-

1-тур
2 Ліга група А


1 тур 21 травня
1. ФК Колос /с.Великий Полюхів/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/   2:4
2. ФК "Золотий колос" /с.Скварява/ - ФК "Колос" /с.Велика Вільшаниця/ 7:2
3. ФК "Кристал" /с.Перегноїв/ - ФК "Карпати" /с.Гологори/  7:2

2 тур 28 травня

1. ФК Колос /с.Великий Полюхів/ -  ФК "Золотий колос" /с.Скварява/ 3:2
2. ФК "Колос" /с.Велика Вільшаниця/ - ФК "Кристал" /с.Перегноїв/ 0:3
3. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ - ФК "Карпати" /с.Гологори/  2:2

3 тур 4 червня

1. ФК "Золотий колос" /с.Скварява/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/   2:3
2. ФК "Карпати" /с.Гологори/  /Вихідні/
3. ФК "Кристал" /с.Перегноїв/ - ФК Колос /с.Великий Полюхів/  1:4

4 тур  11 червня

Група А
1. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ Вихідні                                               -:-
2. ФК Колос /с.Великий Полюхів/ — ФК "Карпати" /с.Гологори/      7:2
3. ФК "Золотий колос" /с.Скварява/ — ФК "Кристал" /с.Перегноїв/ 2:1

5 тур 18 червня

Група А
1. ФК "Кристал" /с.Перегноїв/ФК "Сокіл" /м.Глиняни/           1:1
2. ФК "Карпати" /с.Гологори/ — ФК "Золотий колос" /с.Скварява/   0:5
3. ФК Колос /с.Великий Полюхів/                                                  -:-

2-й тур

6 тур 25 червня
1. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/   - ФК "Кристал" /с.Перегноїв/        3:1
2. ФК "Золотий колос" /с.Скварява/  - ФК "Карпати" /с.Гологори/  -:-
3. ФК Колос /с.Великий Полюхів/                                                  -:-

 

7 тур  2 липня
1. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ Вихідні                                               -:-
2. ФК "Карпати" /с.Гологори/  - ФК Колос /с.Великий Полюхів/       -:-
3. ФК "Кристал" /с.Перегноїв/ - ФК "Золотий колос" /с.Скварява/  -:-

8 тур 9 липня

1. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ - ФК "Золотий колос" /с.Скварява/   4:0
2. ФК "Карпати" /с.Гологори/  /Вихідні/
3. ФК Колос /с.Великий Полюхів/ - ФК "Кристал" /с.Перегноїв/  -:-

9 тур 16 липня

1.  ФК "Золотий колос" /с.Скварява/  - ФК Колос /с.Великий Полюхів/ -:-
2. ФК "Кристал" /с.Перегноїв/ 
3. ФК "Карпати" /с.Гологори/  - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/  1:6


10 тур 23 липня
1. ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ -  ФК Колос /с.Великий Полюхів/    4:1
2. ФК "Золотий колос" /с.Скварява/
3. ФК "Карпати" /с.Гологори/ - ФК "Кристал" /с.Перегноїв/  -:-

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (12.06.2016)
Переглядів: 422
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [11]
Календар iгор [21]
Найближчий суперник [36]
Статистика [28]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кубок
-:-
ФК"Січ"
с.Заболотці
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 16:00; 13.10.2018

Кубок
-:-
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о --:--; -.--.----
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Гончарівка 16 33
2 Куровичі 16 33
3 Плугів 16 33
4 Ремезівці 16 23
5 Новоселище 16 23
6 Ясенівці 16 22
7 Глиняни 16 22
8 Золочівка 16 10
9 Розворяни - -
10 Словіта - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка