Субота, 15.12.2018, 20:27 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа

ПЕРШІСТЬ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ (І - ЛІГА) перше коло 2018 року

1-тур 27.05
1. "Золота Липа" /с.Ремезівці/         пропускають
2. "Кристал" /с.Ясенівці/  -  "Темп" /с.Плугів/                                   3:5
3. "Старт" /с.Розворяни/ - "Ватра" /с.Золочівка/                              1:4
4.  "Промінь" /с.Гончарівка/ - "Шахта" /с.Новоселище/                   3:0
5.  ФК "Сокіл" /м. Глиняни/ - ФСК "Згода" /с.Куровичі/                    1:3

2-тур .03.05
1.  "Золота Липа" /с.Ремезівці/  - ФСК "Згода" /с.Куровичі/     2:3
2. "Кристал" /с.Ясенівці/  пропускають
3.  "Темп" /с.Плугів/  -  "Старт" /с.Розворяни/                            5:0
4.  "Ватра" /с.Золочівка/  -  "Промінь" /с.Гончарівка/                 0:4
5.  "Шахта" /с.Новоселище/ - ФК "Сокіл" /м. Глиняни/              5:4

3-тур 10.06
1. "Кристал" /с.Ясенівці/ -   "Золота Липа" /с.Ремезівці/         3:2
2.  "Промінь" /с.Гончарівка/ -  "Темп" /с.Плугів/                      1:6
3. "Старт" /с.Розворяни/ -                               пропускають
4.  ФСК "Згода" /с.Куровичі/   - "Шахта" /с.Новоселище/          3:1
5.  ФК "Сокіл" /м. Глиняни/ - "Ватра" /с.Золочівка/                   4:1

4-тур 17.06
1.  "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - "Шахта" /с.Новоселище/         2:1
2. "Кристал" /с.Ясенівці/  -  "Старт" /с.Розворяни/                      1:2
3.  "Ватра" /с.Золочівка/  -  ФСК "Згода" /с.Куровичі/                 0:9
4.  "Промінь" /с.Гончарівка/                 пропускають
5.  "Темп" /с.Плугів/ - ФК "Сокіл" /м. Глиняни/                            4:1

5-тур 24.06
1. ФК "Сокіл" /м. Глиняни/       пропускають
2. "Промінь" /с.Гончарівка/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                  1:1
3. "Старт" /с.Розворяни/ - "Золота Липа" /с.Ремезівці/             2:3
4.  "Шахта" /с.Новоселище/ -  "Ватра" /с.Золочівка/                  1:0
5.  ФСК "Згода" /с.Куровичі/  - "Темп" /с.Плугів/                         1:0

6-тур 1.07
1. ФСК "Згода" /с.Куровичі/       пропускають
2. "Кристал" /с.Ясенівці/ - ФК "Сокіл" /м. Глиняни/                  2:2
3. "Старт" /с.Розворяни/ - "Промінь" /с.Гончарівка/                  0:7
4.  ​​"Золота Липа" /с.Ремезівці/  -  "Ватра" /с.Золочівка/          3:0
5.  "Темп" /с.Плугів/ -  "Шахта" /с.Новоселище/                         2:4

7-тур 8.07
1. "Шахта" /с.Новоселище/           пропускають
2. ФСК "Згода" /с.Куровичі/ - "Кристал" /с.Ясенівці/                    2:1
3. ФК "Сокіл" /м. Глиняни/ - "Старт" /с.Розворяни/                       3:2
4. "Промінь" /с.Гончарівка/  - ​​"Золота Липа" /с.Ремезівці/          10:4
5.  "Ватра" /с.Золочівка/ - "Темп" /с.Плугів/                                  0:8

8-тур 15.07
1. "Ватра" /с.Золочівка/         пропускають
2. "Кристал" /с.Ясенівці/ - "Шахта" /с.Новоселище/                    1:3
3. "Старт" /с.Розворяни/ - ФСК "Згода" /с.Куровичі/ -                  1:1
4.  "Промінь" /с.Гончарівка/  - ​​ФК "Сокіл" /м. Глиняни/               7:2
5.  "Золота Липа" /с.Ремезівці/ - "Темп" /с.Плугів/                        0:7

9-тур 22.07
1. "Темп" /с.Плугів/           пропускають
2. ФСК "Згода" /с.Куровичі/   - "Промінь" /с.Гончарівка/             2:2
3. "Шахта" /с.Новоселище/ - "Старт" /с.Розворяни/                     4:2
4.  ФК "Сокіл" /м. Глиняни/  - ​​"Золота Липа" /с.Ремезівці/          1:2
5.  "Ватра" /с.Золочівка/ -   - "Кристал" /с.Ясенівці/                     1:1

Категорія: Календар iгор | Додав: FEODAL (28.05.2018)
Переглядів: 235
Категорії розділу
Чемпiонат [1]
Турнiрна таблиця [11]
Календар iгор [21]
Найближчий суперник [36]
Статистика [28]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кубок
-:-
ФК"Січ"
с.Заболотці
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о 16:00; 13.10.2018

Кубок
-:-
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
ФК"Сокіл"
м.Глиняни
о --:--; -.--.----
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І О
1 Гончарівка 16 33
2 Куровичі 16 33
3 Плугів 16 33
4 Ремезівці 16 23
5 Новоселище 16 23
6 Ясенівці 16 22
7 Глиняни 16 22
8 Золочівка 16 10
9 Розворяни - -
10 Словіта - -

Друзі сайту
ФК "Сокіл" Андріївка