П`ятниця, 26.04.2024, 11:34 Вхід Реєстрація
Головна » 2010 » Грудень » 08
     На початку грудня Катар отримав право на проведення чемпіонату світу з футболу 2022 року. Держава розташовується у північно-східній частині Аравійського півострова, межує з Саудівською Аравією на півдні, а з усіх інших боків омивається Перською затокою. Вперше найбільший світовий форум пройде на Близькому Сході.
     Поки точні терміни проведення турніру невідомі, але вже зараз ходять чутки, що вперше чемпіонат світу може відбутися в січні, коли температура повітря в Катарі становить приблизно 25 градусів тепла. У традиційні для мундіалей червень і липень - температура доходить до 50 градусів Цельсія. Організатори збираються побудувати 12 закритих стадіонів та оснастити їх кондиціонерами, які будуть підтримувати температуру на рівні 27 градусів. Однак, враховуючи те, що влітку розрив між денними і нічними температурами вкрай великий - ночам ... Читати далі »
Просмотров: 1746 | Дата: 08.12.2010 | Рейтинг: 5.0/2