Четвер, 29.06.2017, 18:02 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Наше опитування
Яке місце посяде ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ після закінчення районого чемпіонату 2017?
Всего ответов: 2
Головна » Архів матеріалів

У понеділок 25 травня в середині дня у віці 54 роки помер Тимків Іван Васильович, який залишився у серцях футболістів всієї Львівської області.

Просмотров: 355 | Дата: 28.04.2009 | Рейтинг: 4.0/3

У неділю 7 червня, відбувся черговий 3 тур першості Золочівського району з футболу. Команда "Нова" /с. Червоне/ приймала на власному полі команду ФК "Сокіл" /м.Глиняни/. Гра закінчилася з рахунком 3:3. Першими відзначились "Нова", двічі розписавшись у ворота ФК "Сокіл", які захищав Юзва Руслан 2:0.
    Але в першому таймі Хомік Павло оформив дубель зрівнявши рахунок 2:2. Автором ще одного голу у ворота  господарів у другому таймі  забиває Юркевич Олег.  Невитримавши натиску ФК "Сокіл", "Нова" наприкінці другого тайму запихає третій м'яч і вириває нічию у команди ФК "Сокіл". Наступну гру ФК "Сокіл" проведе на власному полі де зустрічатимуться з тамтешнім "Форвард" /с.Струтин/.

Просмотров: 348 | Дата: 23.04.2009 | Рейтинг: 5.0/1

У Скибінського  Олександра народився хлопчик. Вся команда вітає з народженням сина.
       Центральний півзахисник ФК”Сокіл” /м.Глиняни/  став батьком. У пологовому будинку міста Буська, його дружина Скибінська Ірина, народила сина. Зріст малюка 46 см, вага 3100 г. Олександер  задумався,  яке дати ім’я для первістка, скоріше Олександр.

Прикрепления: 1
Просмотров: 336 | Дата: 23.04.2009 | Рейтинг: 5.0/1

Фінал Кубка Золочівського району з футболу сезону 2009 року відбувся 24 травня в неділю на стадіоні СК"Сокіл" (місто Золочів).
       Зрозуміло, що поєдинок між грандами ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ та "Промінь"  /с.Гончарівка/  був напрочуд цікавим та захоплюючим.
       Рівно о 15.00 год. команди за бурхливої підтримки своїх уболівальників, вийшли на футбольне поле.
       Гра почалася. Одразу було видно, що настрій команд переможний, відсиджуватися в обороні ніхто не збирається.
       Створивши кілька ігрових моментів біля воріт ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ футболісти  "Промінь" /с.Гончарівка/ повірили у свої сили. Незабаром, на 27-й хвилині матчу, - і перший забитий м’яч. ... Читати далі »
Просмотров: 631 | Дата: 06.04.2009 | Рейтинг: 5.0/3