Четвер, 28.03.2024, 22:07 Вхід Реєстрація
         Робота над стадіоном ведеться у три зміни, зараз задіяно 156 працівників, та скоро планується збільшити їх кількість в 5 разів.
        Добудовується тимчасове житло для будівельників. Закладення фундаменту закінчиться до 1 червня 2009 року.
         Вже на заводі виготовляють залізобетонні конструкції, які будуть встановлені на фундамент і формуватимуть чашу стадіону. ЄВРО-2012 буде у ЛЬВОВІ!!!
Просмотров: 1903 | Дата: 10.07.2009 | Рейтинг: 4.5/2

Свідками двох зовсім різних за змістом таймів стали глядачі, які прийшли підтримати свою команду місцеву команду ФК"Сокіл" /м.Глиняни/. У домашній грі проти "Говерла" /с.Вороняки/, які займають останнє місце у 7-му турі чемпіонаті Золочівського району. До перерви господарі поля виглядали зовсім непогано, не використавши кілька хороших нагод для взяття воріт, але й Говерла, які у своєму складі мали 4-х гравців обласників недопомогло перемогти господарів. Закінчився матч з сухою нічиєю 0:0.

Просмотров: 792 | Дата: 08.07.2009 | Рейтинг: 5.0/1

ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ таки перемогли. І зробили це в друге у цьому першому колі. Разом із успішним результатом вони отримали й повчальний урок: як необхідно діяти на полі упродовж усього поєдинку та битися за свою перемогу, а не звертати увагу на суперника і на цифри. Адже матч до кінця був незавершений, суддя відмовився подальше судити матч. Йому несподобалось як гравець Глинян після забитого гола виразив свої емоції... Чому він зійшов з поля, всі запитували? (він відповів: на бери суди до гравця Глинян, і що він не є суддя - це його слава). Є на то жовта і червона карточка. Щоб погасли емоції, арбітр рішив за таке зійти і непродовжувати гру.  Команда Городилова та Глинян стояла на полі, щоб продовжити гру, суддя відмовився судити. Матч закінчився з рахунком 3:1 недогравши основний час.
Просмотров: 729 | Дата: 01.07.2009 | Рейтинг: 3.7/3

5 тур 21 червня

1.   ФК "ГОРОДИЛІВ" /с.Городилів/ - < ... Читати далі »

Просмотров: 738 | Дата: 01.07.2009 | Рейтинг: 5.0/1

В неділю 14 червня відбувся  4 тур Золочівського районого чемпіонату. Команда ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ приймали на власному полі Форвард /с.Струтин/. Перші 20хв. забивши два м'ячі гостям, нечекали такого повороту. Господарі пропустивши до кінця першого тайму, аж 3 м'ячі і на перерву пішли з рахунком 2:3, Форвард /с.Струтин/ виграє. У другому таймі ФК"Сокіл" /м.Глиняни/, пішли в атакувальний футбол, але пропускають і рахунок стає 2:4, за деякий час збивши у штрафному майданчику Хоміка Петра, суддя показує на одинацятиметровий. Грибанов Олександр реалізовує і скорочує розрив, рахунок 3:4. За декілька хвилин лунає свисток арбітра, матч закінчився з перемогою гостей. Наступний матч на виїзді у /с.Ясенівці/ з "Кристал".
        Більше того, вдруге за 2 роки ФК"Сокіл" /м.Глиняни/ на св ... Читати далі »
Просмотров: 719 | Дата: 15.06.2009 | Рейтинг: 5.0/2

Команда ФК Сокіл м.Глиняни прогресує у Золочівському районі.....
Просмотров: 743 | Дата: 12.06.2009 | Рейтинг: 5.0/2

У понеділок 25 травня в середині дня у віці 54 роки помер Тимків Іван Васильович, який залишився у серцях футболістів всієї Львівської області.

Просмотров: 718 | Дата: 28.04.2009 | Рейтинг: 4.0/3

У неділю 7 червня, відбувся черговий 3 тур першості Золочівського району з футболу. Команда "Нова" /с. Червоне/ приймала на власному полі команду ФК "Сокіл" /м.Глиняни/. Гра закінчилася з рахунком 3:3. Першими відзначились "Нова", двічі розписавшись у ворота ФК "Сокіл", які захищав Юзва Руслан 2:0.
    Але в першому таймі Хомік Павло оформив дубель зрівнявши рахунок 2:2. Автором ще одного голу у ворота  господарів у другому таймі  забиває Юркевич Олег.  Невитримавши натиску ФК "Сокіл", "Нова" наприкінці другого тайму запихає третій м'яч і вириває нічию у команди ФК "Сокіл". Наступну гру ФК "Сокіл" проведе на власному полі де зустрічатимуться з тамтешнім "Форвард" /с.Струтин/.

Просмотров: 691 | Дата: 23.04.2009 | Рейтинг: 5.0/1

У Скибінського  Олександра народився хлопчик. Вся команда вітає з народженням сина.
       Центральний півзахисник ФК”Сокіл” /м.Глиняни/  став батьком. У пологовому будинку міста Буська, його дружина Скибінська Ірина, народила сина. Зріст малюка 46 см, вага 3100 г. Олександер  задумався,  яке дати ім’я для первістка, скоріше Олександр.

Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 716 | Дата: 23.04.2009 | Рейтинг: 5.0/1

Фінал Кубка Золочівського району з футболу сезону 2009 року відбувся 24 травня в неділю на стадіоні СК"Сокіл" (місто Золочів).
       Зрозуміло, що поєдинок між грандами ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ та "Промінь"  /с.Гончарівка/  був напрочуд цікавим та захоплюючим.
       Рівно о 15.00 год. команди за бурхливої підтримки своїх уболівальників, вийшли на футбольне поле.
       Гра почалася. Одразу було видно, що настрій команд переможний, відсиджуватися в обороні ніхто не збирається.
       Створивши кілька ігрових моментів біля воріт ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ футболісти  "Промінь" /с.Гончарівка/ повірили у свої сили. Незабаром, на 27-й хвилині матчу, - і перший забитий м’яч. ... Читати далі »
Просмотров: 1125 | Дата: 06.04.2009 | Рейтинг: 5.0/3