Понеділок, 29.04.2024, 09:53 Вхід Реєстрація
Команда
Результати
Мультимедіа
Головна » Архів матеріалів

1 травня у неділю відбудеться матчі 1/8 фіналу Кубка Золочівського району 2011р. У цю стадію вступає і представники міста Глиняни, а саме ФК Сокіл м.Глиняни і ФК Глиняни м.Глиняни.

Але більш за все нас цікавить головна команда міста Глиняни ФК Сокіл. ФК Сокіл м.Глиняни в 1/8 фіналу Кубка зіграє із командою із села Зозулі - Рубін. Яка обіграла команду Ватра с.Кривичі 4:0. За словами гравця команди: рахунок мав бути 15:0 просто невикористовували свої моменти.

Ось команди, які будуть грати у наступній стадії Кубка Золочівського району 2011

Учасники 1/8 фіналу Кубка Золочівського району:

1. Рубін (с.Зозулі) - ФК Сокіл (м.Глиняни) 4:3
... Читати далі »

Просмотров: 600 | Дата: 17.04.2011 | Рейтинг: 3.9/7

Відбулися матчі 1/16 фіналу Кубка Золочівського району 2011р. Ось їхні результати у таких футбольних матчах:

1. Містечко (м.Золочів) - Еталон (с.Підгайчики) 0:0 по пенальті: 4:3

2. Ватра (с.Кривичі) - Рубін (с.Зозулі) 0:4

3. Карпати (с.Гологори) - ФК Заставне (с.Заставне) 1:7

4. Форвард (с.Струтин) - Енергія (с.Шпиколоси) 7:0

5. Будівельник (с.Словіта) - Колос (с.В.Вільшаниця) 0:2

Просмотров: 536 | Дата: 17.04.2011 | Рейтинг: 4.2/5

У неділю 10 квітня у м.Золочеві в Білому домі відбулося жеребкування 1/16 фіналу Кубка Золочівського району сезону 2011р. ФК Сокіл м.Глиняни розпочне боротьбу із 1/8 фіналу Кубка Золочівського району. Суперником ФК Сокіл м.Глиняни стане переможець пари у 1/16 фіналу Ватра (с.Кривичі) - Рубін (с.Зозулі). Ці дві команди проведуть свій матч у неділю 17 квітня на полі в с. Кривичі.

Інша команда з нашого міста - ФК Глиняни в 1/8 фіналу зіграє вдома із командою ФК Городилів, який відбудеться у неділю 1 травня на стадіоні Сокіл місто Глиняни

Учасники 1/16 фіналу Кубка Золочівс ... Читати далі »

Просмотров: 665 | Дата: 10.04.2011 | Рейтинг: 3.7/6

Стало відомо що цього року у Вищій лізі Золочівського районного чемпіонату виступатимуть 10 команд. Нагадаємо минулорічний чемпіонат Золочівського районного футболу покинули (вилетіли) 2 команди: Нова (с.Червоне) і Галичина 2 (с.Сновичі). 1-е місце зайняла команда Промінь (с.Гончарівка); 2-е місце зайняла команда Говерла (с.Вороняки); 3-є місце зайняла наша команда ФК Сокіл (м.Глиняни).

Отож 10 команд які будуть виступати у Вищій лізі Золочівського районного чемпіонату сезону 2011р.

1. Промінь (с.Гончарівка); 2. Говерла (с.Вороняки); 3. ФК Сокіл (м.Глиняни); 4. Кристал (с.Ясенівці); 5. Ватра (с.Золочівка); 6. ФК Скнилів (с.Скнилів); 7. ФК Городилів (с.Городилів); 8. Золота липа (с.Ремезівці) ... Читати далі »

Просмотров: 957 | Дата: 09.04.2011 | Рейтинг: 5.0/4

У неділю 10 квітня о 14:00год. відбудеться товариський матч між командами ФК "Згода" /с.Куровичі/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ на місцевому стадіоні "Дружба". Збір гравців Глинянського Сокола у центрі міста Глиняни о 13:00год. Виїзд у с.Куровичі о 13:10год.

ФК Згода /с.Куровичі/ - ФК Сокіл /м.Глиняни/

Просмотров: 552 | Дата: 07.04.2011 | Рейтинг: 4.4/7

У неділю 3 квітня о 15:00год. відбудеться товариський матч між командами ФК "Освіта" /м.Буськ/ - ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ на стадіоні "Юність", що знаходиться біля спорткомплексу "Буськ". Збір гравців Глинянського Сокола у центрі міста Глиняни о 13:40хв., виїзд у м.Буськ 14:00год.

Просмотров: 597 | Дата: 29.03.2011 | Рейтинг: 5.0/5

У неділю 27.03.2011р. відбувся футбольний турнір Кубка Полтви на стадіонах с.Балучин та с.Полтви. У с.Балучин ФК Сокіл м.Глиняни зайняв перше місце у своїй групі обігравши в першому матчі ФК Балучин 2:1, у другому матчі ФК Задвір'я 2:0. Із таким стовідсотковим результатом ФК Сокіл м.Глиняни поїхали на фінальний матч у с.Полтва де зіграють із переможцем групи у с.Полтви.

У с.Полтва групу виграла команда ФК Полтва яка обіграла у своїй групі відповідно команди Згода с.Куровичі та своїх місцевих другу команду ФК Полтва. Тож у фіналі зустрілися ФК Сокіл м.Глиняни та господарі поля ФК Полтва. Гра була запеклою і боротьба відбувалась на кожному клаптику футбольного поля. Все ж по грі більшу перевагу як по технічності так і по комбінаціях займали футболісти із ФК Сокол ... Читати далі »

Просмотров: 771 | Дата: 28.03.2011 | Рейтинг: 5.0/3

Футбольний турнір відбуватиметься 27/03/2011 року. Організовує турнір село Полтва та село Балучин Буського району де будуть проводитись матчі. В турнірі беруть участь 6-ть команд із двох районнів: дві команди Золочівського району і чотири команди Буського району: це ФК Сокіл м.Глиняни, Згода с.Куровичі,(ЗР); ФК Полтва, ФК Балучин, ФК Полтва 2, ФК Задвір'я (БР). Початок матчів о 11 годині. Тайм триватиме 30 хвилин.

Дві групи:

Перша група грає в с.Полтва:
1. ФК Полтва
  2. ФК Полтва 2
      &n ... Читати далі »
Просмотров: 944 | Дата: 22.03.2011 | Рейтинг: 4.7/7

У Суботу 26.03.2011р. у м.Глиняни на місцевому стадіоні відбудеться "СУБОТНИК" за однієї умови, якщо буде сухо. Час прибуття на стадіон о 13:00 год. Усіх жителів міста є чудова можливість долучитися до корисної та благодійної справи. А саме буде робитися:

• прибирання території стадіону;
  • встановлення натяжки футбольної сітки;
  • відкопування фундаменту, де має будуватись роздягалка;
  • зрубування навколо стадіону кущів.

Потрібно взяти із собою: лопатку, сокиру, граблі.

Просмотров: 514 | Дата: 15.03.2011 | Рейтинг: 5.0/2

У другий раунд комерційного турніру вийшли 8-ім команд. Команда Глиняни попала у Групу смерті із командами: Вороняки, Спортивна школа (м.Золочів), Ветерани (м.Золочів). Із цієї групи команди стали фіналістами.