Вівторок, 12.12.2017, 14:16 Вхід Реєстрація
Мультимедіа
Головна » Архів матеріалів

Просмотров: 202 | Дата: 20.08.2014 | Рейтинг: 0.0/0

КРАСНЕ ЧЕМПІОН КУБКА ім. І.Г.ВОЛЬСЬКОГО

У неділю 10 серпня було розіграно Кубок пам'яті Івана Григоровича Вольського де команда Красне перемогла ФК "Сокіл" /м.Глиняни/ з рахунком 6:3.

Просмотров: 234 | Дата: 11.08.2014 | Рейтинг: 0.0/0

У суботу, 26 липня, на стадіоні смт. Красне відбувся турнір Меморіал пам'яті Івана Григоровича Вольського.

Такі результати:

ФК "Сокіл" с. Андріївка - Запитів 3:2

Ст. Милятин - ФК "Сокіл" м.Глиняни 2:3

ФК "Сокіл" с.Андріївка - ФК "Сокіл" м.Глиняни 0:2

Команда ФК "Сокіл" м.Глиняни зустрінеться у фінальному матчі 10-го серпня із командою ФК Красне.

Просмотров: 222 | Дата: 30.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0

2:3

Просмотров: 217 | Дата: 21.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0

1. ФК"Рубін" /с.Зозулі/   "Містечко" /м.Золочів/ ... Читати далі »
Просмотров: 244 | Дата: 14.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0

6-тур.  6 липня

1."Містечко" /м.Золочів/ - "Говерла" /с.Вороняки/   ... Читати далі »
Просмотров: 237 | Дата: 08.07.2014 | Рейтинг: 5.0/1

У неділю 6.07 "Промінь" /с.Гончарівка/ приймала на власному полі команду "Сокіл" /м.Глиняни/. Команда Сокіл забивають першими реалізовує гольовий момент Хомік Павло (35 хв), голи посипалися у ворота обох команд у другому таймі, Юркевич своїм короним пострілом у дальній кут воріт збільшив відрив на 57 хвилині. Але Гончарівка зменшує відрив дальнім пострілом 1:2, через декілька хвилин ударом через себе гравець Гончарівки зрівнює рахунок 2:2. Прикінці матчу Сокіл забиває в третє, Форушівський який перекинув мяч через воротаря поклавши його у девятку, виводить команду в перед 2:3 (81хв). На  88 хвилині у штрафному майданчику збивають нападника Хоміка з Сокола суддя призначає одинацяти метровий, який беззаперечно реалізовує О.Юркевич оформивши дубель у грі.

Просмотров: 189 | Дата: 08.07.2014 | Рейтинг: 0.0/0

4:1

Цісінський Володимир 31 (п)                                                               Карабін  43

Юркевич 37

Карпель Роман 75, 85.

Просмотров: 166 | Дата: 19.06.2014 | Рейтинг: 4.0/1

У неділю першого червня на власному полі Глинянський Сокіл приймав команду Кристал із Ясенівців. Результат на користь гостів - 1:3 отже команда Сокіл перший тур починає з поразки. Другий тур відбудиться у Скнилові проти команди "Колос" /с.В.Вільшаниця/ матч розпочнеться о 15:00.

Просмотров: 147 | Дата: 04.06.2014 | Рейтинг: 0.0/0

У неділю 11.05.2014 відбулися матчі 1/2 фіналу кубка Золочівського району з футболу де Гончарівка на своєму полі перемогла Глинянський "Сокіл" 4:1 (Забивали голи: Кукуруза А., Данчук Д. - оформив хет-рик, /Гончарівка/, Хомік П., - /м.Глиняни/. ) Результат іншої гри де Лани приймали Вороняки 6:0. Фінал буде цікавий.

Просмотров: 187 | Дата: 12.05.2014 | Рейтинг: 0.0/0