Кристал /Ясенівці/ - Промінь /Гончарівка/ 3:2

Нова /Червоне/ - Городилів /Городилів/ 0:4

Колос /В.Вільшаниця/ - ФК Сокіл /Глиняни/ 5:2

Просмотров: 693 | Дата: 02.10.2012 | Рейтинг: 5.0/2

Просмотров: 553 | Дата: 01.10.2012 | Рейтинг: 0.0/0

5 : 1
Просмотров: 503 | Дата: 01.10.2012 | Рейтинг: 1.0/2

null        2:1                 null
Перемога над Гончарівкою, Глинянський Сокіл стає призером Золочівського районого чемпіонату і очолює другу сходинку турнірної таблиці.

Просмотров: 508 | Дата: 24.09.2012 | Рейтинг: 0.0/0

2:0

Забив гоол і оформив дубель: Карпель Ігор 37хв, 69хв.
Просмотров: 933 | Дата: 17.09.2012 | Рейтинг: 0.0/0

Цього тижня команда Сокіл здобула поразку через забуті карточки гравців (вина капітана). Команда виїхала на виїзд у с.Ремезівці, які знаходяться за 47 - 52 км. Приїхавши о 15:10 годин у Ремезівці виявилось, що футбольні карточки забули в Глинянах. Команда з Ремезівців вирішила хитрішим способом виграти цю гру, що без футбольних карточок нерозпочнуть матч. Команда Сокола ризикнула встигнути привести футбольні картки, але це вийшло нереально за 45 хв заїхати у Глиняни і повернутись, вийшли ми на поле пошикувались суддя свиснув і сказав, що технічна поразка зарахована Соколові. Через 20 хвилин після свистка карточки все ж таки привезли, але це було непотрібно (протест був написаний). Команда Сокіл понесла моральні і матеріальні витрати. /на нашому місті могла бути їхня команда/. Як би таке трапилось у Глинянах, уболівальники недали би зійти своїй команді з поля і футбольна гра відбулася за любих умов адже цей "уболівальн ... Читати далі »
Просмотров: 612 | Дата: 04.09.2012 | Рейтинг: 4.2/5

Перший тайм ініціативу проявили господарі уже на 10 гвилині відкривши рахунок дальнім пострілом Хоміка Павла 1:0, на 34 хвилині подвоює рахунок Карпель Ігор перекинувши головою мяч через воротара "Городилова". Через декілька хвилин Городилів три рази поспіль подають кутовий і третій навіс з кута є результативний, головою замикає гравець Городилова рахунок 2:1. Закінчився перший тайм.

Другий тайм гості пішли вперед пресингували команду сокіл притиснувши до штрафного майданчика гос ... Читати далі »

Просмотров: 517 | Дата: 28.08.2012 | Рейтинг: 5.0/1

У першому таймі господарі забили першими і до кінця першого тайму незрезультатно. У другому таймі Сокіл зрівняв рахунок, але несудилось довести до нічиєї цю гру на останій хвилині основного часу з кутового виривають перемогу забивши другий гол команді "Сокіл" м.Глиняни.
Просмотров: 505 | Дата: 20.08.2012 | Рейтинг: 5.0/1